1 Wrzesień 2017 o 00:00
iBOOD

Patelnie Tefal

Patelnie Tefal
Tefal Reserve Collection

Patelnie i garnki z tej serii Tefal zostały wykonane z anodyzowanego aluminium i posiadają słynną powłokę Titanium przeciw przywieraniu. Anodyzowane aluminium jest twardsze niż stal nierdzewna, mniej rozciągliwe, a w porównaniu z żeliwem jego waga jest zdecydowanie mniejsza.

1 Wrzesień 2017 o 02:09
turtled Użytkownik

Ktos podsieli sie kodem na wysylke jesli nie uzyje? Mail:dariuszgoral@gmail.com

1 Wrzesień 2017 o 06:07
anezram Użytkownik

Witam, ja również podpinam się pod zapytanie,czy ktoś ma kod na wysyłkę i nie korzysta z góry będę wdzięczna. Pozdrawiam :)  email m.obiala@wp.pl

1 Wrzesień 2017 o 08:15
L4U Użytkownik

Ja podobnie jak panowie powyżej uważam że 79% to jakaś kpina! Kiedy w końcu będzie 100%!?

1 Wrzesień 2017 o 08:31
Ryba26 Użytkownik

Oplaca sie kupic te patelnie ?

1 Wrzesień 2017 o 12:50
Zwyczajny Użytkownik

Teraz ceramika jest duzo lepsza od teflonu DORBA ceramika.. W tej cenie bedziesz mial dwie dobre ceramiki

1 Wrzesień 2017 o 23:17
rafall79 Użytkownik

Czy może ktoś się wypowiedziec na temat tych patelni? W PL są niesprzedane. Czy są lepszej jakości jak Talent Pro

1 Wrzesień 2017 o 23:41
L4U Użytkownik

Z pewnością są lepsze od Talent Pro, natomiast trudno to tak jednoznacznie porównywać. Bardzo wytrzymałe, w całości nadają się do piekarnika na bardzo wysokie temperatury. Natomiast jest to z tego co wiem najwyższy model z wcześniejszej “kolekcji”, obecnie niedostępny w oficjalnej dystrybucji, chyba że gdzieś jeszcze został. Myślę że w niczym nie odbiega od obecnego najwyższego modelu.

Jeśli chodzi ceramikę to się nie zgodzę, najlepsze są żeliwne, choć do codziennego użytku taki teflon będzie świetnym rozwiązaniem. Z ceramiką są różne problemy, jest delikatna i szybko można ją zniszczyć. Uważam że właściwości nieprzywierające ma gorsze. Jak dla mnie ta oferta jest świetna, za takie pieniądze niczego tej klasy się nie kupi, już na pewno nie tefala, ewentualnie niższe modele.

2 Wrzesień 2017 o 09:43
Shenli Użytkownik

Na pewno w tych patelniach jest powłoka teflonowe? Nigdzie o teflonie nie ma ani słowa

2 Wrzesień 2017 o 13:27
L4U Użytkownik

Jest to w zasadzie powłoka Titanium Pro, choć zakładam że to powłoka teflonowa z opatentowanej nazwie przez Tefal, aby jakoś sie wyróżnić wśród konkurencji. Tefal nie podaje tego wprost. Ostatnio pojawiają się mieszane opinie na temat zdrowotnych skutków teflonu, może to jest przyczyna. Niemniej jednak jest to jedna z najlepszych powłok z jaka miałem styczność, osobiście posiadam te patelnie. Jedyne zastrzeżenie mam do grillowej, wypustki są trochę zbyt niskie, nie dochodzą do krawędzi oraz są oddalone od pola thermospot, tak więc w sumie ich powierzchnia jest niewielka, nie za bardzo wiem gdzie ma być różnica w korzystaniu z patelni między zwykłą a tą grillową.

Tutaj krótki, marketingowy, filmik na temat powłoki: https://www.youtube.com/watch?v=SJ33IbN8RUw

3 Wrzesień 2017 o 11:49
Syscorp Użytkownik

Aluminium twardsze od stali nierdzewnej… może to o “amelinium” chodzi? W iBood nastały czasy Star-Trek.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.