30 Październik 2017 o 00:00
iBOOD

Oświetlenie SLV

Oświetlenie SLV

Dni są coraz krótsze, dlatego warto pomyśleć nad nowym oświetleniem.

30 Październik 2017 o 00:14
ekterion Użytkownik

Wow, te ceny powalają- 915 zł za lampkę stołową? SLV co to jest za firma że taką cenę narzucają?

30 Październik 2017 o 00:31
L4U Użytkownik

wierz mi że są na świecie naprawdę luksusowe i drogie produkty, zwłaszcza takie oświetlenie czy nagłośnienie. Natomiast bardzo niewiele alternatywnych ofert, większość lamp tej firmy kosztuje w okolach 400-500 zł, na Ceneo znalazłem tylko te podłogowe faktycznie za ponad 4000 zł, tutaj za 2300 zł, różnica spora. Pewnie niema co porównywać do marketowej chińszczyzny z którą mamy do czynienia na co dzień. Zastanawia mnie też duża różnica pomiędzy bardzo podobnymi lampami. Jest jakiś znawca tematu?

30 Październik 2017 o 07:11
WaldiW Użytkownik

Witam Serdecznie.

Moim zdaniem to jak dla mnie cena mega.

Nie przekłada się to na jakiekolwiek oszczędności.

Raczej wolę innej firmy, zawsze można zmienić za rok dwa na inną. :)

Ale każdy kupuje kto co chce.

Pozdrawiam.

30 Październik 2017 o 08:01
L4U Użytkownik

Możesz golić się jednorazówką za 3 zł lub maszynką elektryczną za 1000 czy 2000 zł, decyduje przede wszystkim zasobność portfela. Ale niema co usprawiedliwiać tego wyższością tańszej opcji. Jak piszę większość oświetlenia do 1000 zł to chińskie badziewie, produkt markowy musi kosztować, co nie znaczy że jest dla każdego.

30 Październik 2017 o 08:15
zoogor Użytkownik

Ceny najniższe (te około 900zł) konkurencyjne w sieci odpowiednio około 1400zł, te wyższe zupełnie z kosmosu

30 Październik 2017 o 08:45
JLOCINT Użytkownik

SLV w Polsce Spotline.

31 Październik 2017 o 18:44
Steffandancer Użytkownik

Slv to niemiecka firma,wszystkie wytwory robione w P.R.C. Chiny ,Niemcy jedynie zlecają Chińczykom produkcję i robią po dostawie kontrolę jakości według ISO czyli pewnie jedną na 100szt.Slv jest w Polsce pod nazwą spotline (polski dystrybutor) oraz na zamówienie w schrack na zamówienie,dlugi czas oczekiwania 30 dni.kontenery z chin do Hamburga długo płyną ????cenowo masakra drogo iszału nie ma.nowoczesny design nie każdemu może podobać.

1 Listopad 2017 o 02:48
L4U Użytkownik

Zarzut o Chiny nietrafiony, teraz wszystko się tam produkuje nie ze względu na jakość a tanią siłę roboczą i możliwości. W Chinach są produkowane rzeczy najwyższej jakości jak i najniższej, wszystko zależy od zlecenia. Nowoczesny design raczej jest na fali, ceny dość wysokie choc po przecenie do zniesienia jak ktoś poszukuje czegoś fajnego.

31 Październik 2017 o 18:46
Steffandancer Użytkownik

Dobre marki się skończyły jest ich coraz mniej.

31 Październik 2017 o 18:47
Steffandancer Użytkownik

Półka średnia tylko ceny jak z najwyższej, każdy kto ma głowę sam zastanowi zanim przepłaci.

1 Listopad 2017 o 07:00
WaldiW Użytkownik

Dobrze piszecie, dać wam wódki! :)

Iphone składany w Chinach to co tam taka lampka.

Mam lampy 5 lat, zwykłe jakieś z allegro, super wyglądają i nie kosztowały 2000 tyś 1 szt tylko 200 zł

żarówki led powkładałem i po kłopocie.

Jakoś nie zwracam na nie uwagi jak wchodzę do domu.

Spełniają swoją rolę i tyle.

Piszą że diody świecą 40000 godzin. Może i tak, tylko pamiętajcie że z każdym rokiem coraz słabiej.

Tracą sprawność. I za jakiś czas trzeba je wymieniać na nowe. Dlatego najlepiej dać mocniejsze żarówki a po czasie będzie w sam raz.

Pozdrawiam.

1 Listopad 2017 o 08:00
pabler Użytkownik

Po 40tys godzin świecenia, stracą około 30% jasności. Więc to z roku na rok to lekkie na wyrost. ;) Nie rób dramatu :p

1 Listopad 2017 o 07:23
limak14 Użytkownik

Czy moge prosic o kod na wysylke?

Moze akurat komus niepotrzebny :)

Milego dnia!

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.