6 Listopad 2017 o 00:00
iBOOD

Butelki do picia

Butelki do picia
Kawa na drogę

Chcesz zabrać napój (gorący lub zimny) ze sobą w trasę? Żaden problem. Ta oferta Flash Sale obejmuje kilka termosów i pojemników na napoje dla dzieci. Dzięki temu, kiedy Ty będziesz rozkoszować się kawą, Twoje siedzące z tyłu dziecko będzie mogło popijać mleko ze specjalnego kubka niekapka.

6 Listopad 2017 o 06:38
marwi1 Użytkownik

Odradzam kupowanie tych kubków. Posiadałem starszy typ, a kolega właśnie ten nowy. Zarówno jeden jak i drugi nie trzyma temperatury. Najciekawsze jest to, że dużo lepiej trzyma ciepło zwykły kubek termiczny z zielonej stacji paliw. Jedyna fajna rzecz to blokada przed samoczynnym otwarciem. Nigdy mi się nie zdarzyło, aby kawa wyleciała gdy tego nie chciałem.

6 Listopad 2017 o 09:15
bocioo Użytkownik

Używałem wielu różnych kubków termicznych, z racji, że sporo czasu spędzam w samochodzie. Contigo (co prawda innym model, z zamknięciem Snapseal) jest pierwszym, który się sprawdził przy dłuższym użytkowaniu. Jeżeli chodzi o czas trzymania ciepła, to może w opisie jest lekko przesadzony, ale sama konstrukcja solidna, nic się nie rozszczelnia, nie odkręca, a sam dziubek wygodny do picia podczas jazdy. Zestaw 2x Pinnacle ma bardzo dobrą cenę, fajny prezent na święta.

6 Listopad 2017 o 11:05
tomeks Użytkownik

Na innych stronach oraz w na zdjęciu jest napisane 14 oz/420 ml. Jak się to ma do specyfikacji iBood?

6 Listopad 2017 o 14:57
Quado Użytkownik

Zacna cena oraz dobre opinie w sieci. Zakupione.

6 Listopad 2017 o 20:44
Vilein Użytkownik

Witam,

może ktoś się podzieli kodem na darmową dostawę?

Z góry dziękuję!

7 Listopad 2017 o 00:04
Moritz_W Użytkownik

W jaki sposób moge dokonać zakupu dwóch kubków avex freeflow w różnych kolorach płacąc jednorazowo za wysyłkę?

7 Listopad 2017 o 04:17
rog333r Użytkownik

Skorzystac dwa razy z kodu na darmowa wysylke.

7 Listopad 2017 o 12:43
szczepek Użytkownik

dodajesz do koszyka, wracasz na główną, dodajesz.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.