18 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

Contigo

Contigo

W naszej dzisiejszej wyprzedaży znajdziesz te wysokiej jakości termosy, które pozwolą Ci cieszyć się smakiem ulubionych napojów także w drodze.

18 Styczeń 2018 o 00:08
cybool Użytkownik

Kubki Pinnacle w dwupaku bardzo dobra oferta. Rewelacyjna jakość

18 Styczeń 2018 o 00:28
jasik Użytkownik

Ta sama cena w jednopaku w Empiku ????

Łatwość mycia rewelacyjna.

18 Styczeń 2018 o 09:11
Qazzy Użytkownik

90 zł za jeden kubek termiczny to naprawdę taka rewelacyjna cena? W czym jest lepszy od kubków po 40-50 zł? Oczywiście poza “emejzingiem” wynikającym z namalowanego znaczka firmowego ;)

18 Styczeń 2018 o 09:53
kyszkyszkyryszkysz Użytkownik

Nie wiem jak Pinnacle ale żona ma West Loop z którego czasem korzystam i wg mnie jest wart takiej kasy.
Bardzo dobrze trzyma ciepło
Spokojnie można go wrzucić do plecaka/torebki albo na światłąch cisnąć na fotel pasażera i nic się nie rozleje
Łatwy w utrzymaniu czystości dzięki rozkładanemu mechanizmowi w wieczku
…no jest po prostu ładny co dla mnie akurat ma pomniejsze znaczenie

18 Styczeń 2018 o 14:48
kris1916 Użytkownik

Miałeś kiedyś kubek termiczny czy tylko tak marudzisz aby pomarudzic. Jak nie masz o czymś pojęcia to po co piszesz o braku różnic. Zawsze tak było jest i będzie, że za jakość trzeba zapłacić.

19 Styczeń 2018 o 01:04
Qazzy Użytkownik

@kris1916

ale ja nie marudzę, proszę tylko o merytoryczną odpowiedź w czym ten kubek jest lepszy od innych za pół ceny. Mam takiego za trzydzieścikilka złotych i dobrze trzyma ciepło, nie kapie, daje się umyć i pomimo roku używania nawet nie bardzo widać na malowaniu ślady używania. Ale najłatwiej pier…ić smuty w stylu “nigdy nie miałeś i się nie znasz”. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz, bo takimi tekstami pokazujesz tylko jakim jesteś “czereśniakiem”.

19 Styczeń 2018 o 15:21
filipgr Użytkownik

Poczytaj oponie w necie.

19 Styczeń 2018 o 15:43
qb4hkm Użytkownik

Ten kubek jak zamkniesz to wrzucasz go luzem do torby i nie ma stresu że się coś wyleje. Dodatkowo bardzo długo trzyma temperaturę, nie śmierdzi i jest wykonany z bardzo dobrych materiałów.

21 Styczeń 2018 o 09:29
jacekl Użytkownik

Mam Westa od prawie 3 lat, używam codziennie, z weekendami włącznie. Design i jakość materiałów super. Reszta gorzej. Wcale nie trzyma  jakoś szczególnie dobrze, po 2h kawa już wyraźnie chłodniejsza. A umycie zakrętki to wyczyn! Ma drobne i trudnodostępne zakamarki, jest z tym sporo zachodu. Kolejny kubek to na pewno nie będzie Contigo.

18 Styczeń 2018 o 01:09
Rockman111 Użytkownik

Kubek AVEX FreeFlow absolutna rewelacja

19 Styczeń 2018 o 21:02
Adamus00 Użytkownik

Miałem kiedyś kupić Avex Free Flow, ale na necie było dużo opinii, że się rozszczelniają,

Mam 1-szą wersję contigo West loop (tą bez blokady otwarcia) – przez 5 lat nic się z nią nie działo, trochę tylko trudno domyc mechanizm zamykający (podobno trochę to usprawnili).

18 Styczeń 2018 o 08:08
temp78 Użytkownik

Ja polecam równie doskonałe i jednak tańsze termosy-kubki dostępne w sieci sklepów Duke – mamy już cztery w rodzinie i są rewelacyjne!

18 Styczeń 2018 o 10:16
Andzej Użytkownik

Mam taki. Ma same zalety ale nie mieści się w gniazdo na kubki w aucie (rozszerza się ku dołowi) a mógłby się zwężać jak poprzednio robione…

19 Styczeń 2018 o 15:22
filipgr Użytkownik

W twoim aucie. U mnie w fordzie ładnie pasuje.

20 Styczeń 2018 o 03:53
maxam Użytkownik

Wiadomo, że Amerykanie muszą miec wszystko duże. Dziury na qbki teź ;) Kolega Andrzej ma pewnie jakiś fit samochoDzik z Francji, czy innej Korei z mikrodziurkami ;)

21 Styczeń 2018 o 16:39
sybeer Użytkownik

Do Opla Astry 2016 i Volvo v50 2012 tez nie pasują.

19 Styczeń 2018 o 11:43
MILOOO Użytkownik

Ma ktoś może kod na darmową wysyłkę? Dzięki z góry.

19 Styczeń 2018 o 15:24
filipgr Użytkownik

Polecam shaker- mega jakość.

21 Styczeń 2018 o 10:13
welyk Użytkownik

Poproszę o kod na wysyłkę tutaj lub na welyk[at]wp.pl
dziękuję :) !

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.