29 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

Magnani Italy

Magnani Italy

Ciesz się po włosku

Może to my potrzebujemy tylko szczególnych okazji, żeby smacznie gotować, ale Włosi z pewnością nie! Doskonale wiedzą, jak cieszyć się nie tylko wspólnym jedzeniem, ale także przygotowywaniem posiłku i to każdego dnia. Zatem czy dołączysz do włoskiej przygody, aby rozsmakowywać się w pysznym jedzeniu, kawie i winie? Jeśli tak, zaopatrz się na początek w produkty Magnani Italy.

29 Styczeń 2018 o 00:11
ekterion Użytkownik

Czy ktoś obeznany w temacie robotów kuchennych może wypowiedzieć się na temat tego tutaj oferowanego?

29 Styczeń 2018 o 12:08
tellerka Użytkownik

Co do kapsułek, to po doliczeniu transportu chychodzi ponad 19 PLN za paczkę 16 szt co nie jest atrakcyjną ceną. Znów ceny oryginalne iBood wzięte z kosmosu

29 Styczeń 2018 o 19:33
Ragnall Użytkownik

Żadnych opinii o tej frytkownicy? Czaję się od dłuższego czasu ale w ciemno brał nie będę :(

29 Styczeń 2018 o 22:44
yeapuwinTT Użytkownik

Często jest na iB

Żaden cud zwykła frytkownica która po 2 użyciach leży i zagraca kuchnię bo jednak to nie to…

30 Styczeń 2018 o 13:10
gothika_ Użytkownik

Ja mam i jestem bardzo zadowolony. Bez tłuszczu a smak bardzo dobry.

31 Styczeń 2018 o 08:08
Qazzy Użytkownik

OK, a smak jest prawdziwej ziemniaczanej frytki smażonej na głębokim oleju czy po prostu taki jak z piekarnika? A druga rzecz czy można w tym zrobić frytki z kartofla czy tylko odgrzać półprodukt z marketu?

31 Styczeń 2018 o 08:55
piwili Użytkownik

U mnie jest w użytku bardzo często.

Ale zazwyczaj nie do frytek, to taki jakby mini-piekarnik. Sprawdza się do wszystkiego co można upiec.

31 Styczeń 2018 o 08:56
piwili Użytkownik

I odgrzewać oczywiście też można. Żona przestała w ogóle korzystać z mikrofalówki (bo ponoć niezdrowa). Używa tylko tego.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.