16 Lipiec 2018 o 00:03
iBOOD

Jamie Oliver - noże kuchenne

Jamie Oliver - noże kuchenne
Gotuj jak "Nagi Szef"!

Żadna kuchnia nie poradzi sobie bez zestawu dobrych noży. A dzięki nożom szefa kuchni, takiego jak Jamie Oliver, możesz być pewny, że masz do dyspozycji odpowiednio dobre narzędzia. Niezależnie od tego, czy szukasz dobrego wszechstronnego noża, jednego do małych prac, noża do chleba czy po prostu dobrego bloku na noże; wszystko dla siebie znajdziesz!

"Chciałem tylko, aby jedzenie było dostępne dla wszystkich, aby pokazać, że można popełniać błędy - ja robię je cały czas - ale to nie ma znaczenia".
- Jamie Oliver

16 Lipiec 2018 o 08:16
jeakar Użytkownik

Dzień dobry.

Proszę o precyzyjną informację – jaka jest długość ostrza i całego noża?

16 Lipiec 2018 o 10:02
Admin A D M I N Admin

Witam, o który nóż chodzi?

16 Lipiec 2018 o 12:35
jeakar Użytkownik

Poproszę o informację na temat wszystkich noży. Sugeruję, żeby to była zawsze stosowana informacja (długość ostrza/długość całkowita) >>> pozwoli to na uniknięcie nieporozumień i reklamacji, tak jak to było w przeszłości :).

Pzdr.

17 Lipiec 2018 o 18:02
jeakar Użytkownik

Hmm … widzę, że pytanie raczej pozostanie bez odpowiedzi.

Po raz kolejny zaryzykowałem i kupiłem :)

16 Lipiec 2018 o 10:17
mario3 Użytkownik

Proszę po prostu zaznaczyć – potwierdzić, że wszystkie podane tu wymiary w centymetrach, dotyczą wyłącznie ostrzy noży.

Czyli długość całych noży = podany wymiar w cm. + rękojeść noża.

16 Lipiec 2018 o 18:32
pinio765 Użytkownik

Krew na nożu – był używany do zbrodni

17 Lipiec 2018 o 01:15
Qazzy Użytkownik

…na buraku ;)

30 Lipiec 2018 o 11:26
jeakar Użytkownik

Witam,

dla porządku :) > noże dziś otrzymałem, wszystko OK. Zgodnie z logiką, podany w opisie wymiar to długość ostrza i tak jest w rzeczywistości. Wykonanie noży jest precyzyjne, wyglądają super, kto nie kupił niech żałuje :).

Pzdr.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.