3 Grudzień 2018 o 00:00
iBOOD

Magnani

Magnani

Ciesz się po włosku

Może to my potrzebujemy tylko szczególnych okazji, żeby smacznie gotować, ale Włosi z pewnością nie! Doskonale wiedzą, jak cieszyć się nie tylko wspólnym jedzeniem, ale także przygotowywaniem posiłku i to każdego dnia. Zatem czy dołączysz do włoskiej przygody, aby rozsmakowywać się w pysznym jedzeniu, kawie i winie? Jeśli tak, zaopatrz się na początek w produkty Magnani Italy.

3 Grudzień 2018 o 00:10
AI0Y Użytkownik

Admin

Czy stojak jest na kapsułki Nespersso?

Odpowiedz

3 Grudzień 2018 o 05:47
Ryba26 Użytkownik

Ktos sie wypowie na temat robota ?

Odpowiedz

5 Grudzień 2018 o 12:56
Wiktorrr Użytkownik

Bardzo dobry sprzęt, mam już jeden w domu od jakiegoś czasu, ale w tej cenie kupiłem jeszcze jeden na prezent. OKAZJA, dziwię się że jeszcze nie wyprzedane!!!!!!

Kolega od Clatronika nie widział jeszcze porządnego sprzętu bo takie badziewie tylko kupuje po marketach, a ten tutaj robot to jest jednak jest uznana włoska marka:D

Odpowiedz

3 Grudzień 2018 o 08:09
cr0ss3r Użytkownik

Kapsulek Magnani do Nespresso zdecydowanie NIE polecam. Kupilem jak jakis czas temu tu byly (te fioletowe).

Na codzien piję Americano z jednej kapsulki (oryginalne Nespresso o mocy 7-8). Z kapsulek Magnani, ze zeby w ogole nadawala sie do picia to trzeba bylo zuzyc minimum 2 kapsulki a i tak wychodzila slabsza. Jezeli ktos lubi mocne espresso (bez dodatkowej wody) to się srodze zawiedzie, bo dostanie “lurkę”.

Odpowiedz

3 Grudzień 2018 o 12:49
domag79 Użytkownik

Jakies info na temat robota? Jakie kapsulki? Jeszcze o wloskich skuterach tu pogadajcie. Ma ktos jakas wiedze na temat tego mixera?

Odpowiedz

5 Grudzień 2018 o 00:18
xtro3 Użytkownik

domag ty jakiś niedorozwinięty jesteś czy pierwszy raz w internetach? Naucz się jak to działa zanim zaczniesz publicznie płakać.

Odpowiedz

3 Grudzień 2018 o 14:46
kris_913 Użytkownik

2 miesiące temu kupiłem robota clatronik KM 366 - łudząco przypomina ten tutaj.

Parametry się zgadzają tylko w clatroniku jest szklana misa. zapłaciłem 240 w znanej sieciówce  Au…n .

Odpowiedz

3 Grudzień 2018 o 15:22
Kamilbud Użytkownik

Czy ta mniejsza frytkownica jest dobra

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.