22 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

Zasłony Larson | 150 x 250 cm

Także dostępne w 3 M

Zasłony Larson | 150 x 250 cm Zasłony Larson | 290-300 x 250 cm

Spraw sobie luksus dobrego snu z zasłonami Larson!

22 Wrzesień 2018 o 00:10
1deks Użytkownik

Witam. Czy podzieli się ktoś, kto ostatnio kupił opinią? Czy rzeczywiście są w pełni zaciemniające i tłumią (chociaż częściowo) hałas? Kupiłem ostatnio takie innej firmy, które nie zaciemniają a o tłumieniu hałasu nie wspomne, bo szkoda slow. Pieniądze wydane w błoto. Z góry dziękuję za pomoc.

22 Wrzesień 2018 o 00:48
boryspo Użytkownik

Kupiłem i zwróciłem, ale z uwagi na bardzo dużą różnicę koloru względem ekranu i nawet wzorów na opakowaniu.

Do tego 100% syntetyk, podczas prób przymierzania do okna kopały mnie nawet metalowe narożniki pod tynkiem. Wolę nie myśleć co by było podczas normalnego użytkowania.

Co do zaciemniania, to raczej by się sprawdziły. Gruby, gęsty splot. Ale na wyciszenie przez zasłony to nie licz za bardzo. To w końcu tylko trochę materiału, okna są dużo ważniejsze.

22 Wrzesień 2018 o 08:40
mjedynak Użytkownik

Ja z kolei polecam. Użytkuje je w sypialni i sprawdzają się wyśmienicie, zaciemniają, a co do tłumienia, jeżeli wypełnią całą powierzchnię to spoko, ale pamiętajmy, to nie jest wyciszenie tylko lekkie wytłumienie. Materiał bardzo dobry. Jedyny haczyk tego ibooda to to, że wysokość mają tylko 2,50 metra, czyli nie dosięga do podłogi (ja mam na haczykach do sufitu)

22 Wrzesień 2018 o 10:40
1deks Użytkownik

Dziękuję za cenne informacje. Okna mam nowe, porządnie tłumiące hałas. Problem przy ich otwarciu-uchylam na noc do spania a pokój mam od strony ulicy :(  Zależy mi też na zaciemnianiu, więc chyba się zdecyduję.

22 Wrzesień 2018 o 18:08
kris1916 Użytkownik

Kup zasłony z kewlaru to Ci wytlumia hałas.

22 Wrzesień 2018 o 20:36
1deks Użytkownik

Jeśli nie potrafisz napisać nic sensowego i konstruktywnego, nie zaśmiecaj proszę forum. Dziękuję.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.