31 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Zestaw sztućców Mepra | Boston lub Sveva | 24 elementy

Także dostępne w 52 pcs

Zestaw sztućców Mepra | Boston lub Sveva | 24 elementy Mepra komplet 52 sztućców

Jakich cech szukasz w sztućcach? Chciałbyś, aby ładnie wyglądały, można je było myć w zmywarce i wygodnie się ich używało? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie zestawy od Mepra!

31 Październik 2018 o 07:18
tohm Użytkownik

Gdyby ktoś posiadał zbędny kod na darmową wysyłkę poproszę na ibood@avatech.hekko.pl

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 12:53
logan18 Użytkownik

Ktoś posiada te sztućce i mógłby się podzielić opinią ?

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 13:06
maguri Użytkownik

Kupiłem jakieś pół roku temu. Przyjechały w jednym kartonie wszystkie razem sczepione tylko gumką co spowodowało otarcia podczas transportu.

Jakość nie powaliła więc odesłałem. Jedynie noże wyglądały ok cała reszta jak z jakiegoś marketu, nie wiem może źle trafiłem ale za połowę tej kwoty bym nie wziął. Kupowałem już tu wcześniej sztućce i przyjechały ładnie zapakowane i były spoko wykonane więc zamówiłem jeszcze raz czym się mocno rozczarowałem. Jak coś ryzykuj najwyżej odeślesz strata 30 zł za przesyłkę :)

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 13:21
logan18 Użytkownik

Dzięki za rzeczową wypowiedź, w takim razie ten konkretny zakup nie ma sensu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 22:20
tdsi Użytkownik

Potwierdzam. Polecam sztućce Zwilling Henkels. Mega jakość.

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 14:32
jacunio_ Użytkownik

A ja mam of 7 lat i 2 lata temu dokupiłem kolejny komplet modelu sveva i śmiało polecam. Super jakość zmywarka im nie straszna

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 22:20
justynapie Użytkownik

Ja dokładnie tak samo użytkuję Sevę, jak powyższa osoba. I też jestem super zadowolona :) Tak więc osobiście polecam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.