7 Marzec 2019 o 00:00
iBOOD

SodaStream Spirit + 3 dodatkowe butelki i 4 szklanki

Także dostępne w One Touch White, One Touch Black

SodaStream Spirit + 3 dodatkowe butelki i 4 szklanki SodaStream Spirit One Touch biały | automatyczny dyspenser SodaStream Spirit One Touch czarny | automatyczny dyspenser

Masz ochotę na szklankę orzeźwiającej wody z bąbelkami? Z zestawem SodaStream Spirit zawsze będziesz mógł sam przygotować orzeźwiającą wodę gazowaną!

7 Marzec 2019 o 08:38
rollergames Użytkownik

Polecam nabijanie butli na Ursusie 12zl :). Korzystam już rok czasu  zużyłem 2×12zl. A biorę wodę co dzień do pracy i pije w domu. Przeleżałej wody z półek sklepowych już od dawna nie kupowałem. Woda prosto z kranu jest zdrowsza smaczna :).

Odpowiedz

7 Marzec 2019 o 16:19
vert0 Użytkownik

Taaa, szczególnie warszawska kranówka jest “smaczna”. Zrób sobie herbatę/zupę z kranówki, a później z wody np. sprzedawanej w baniakach 5l, a najlepiej ze Studni Oligoceńskiej (póki co są jeszcze zamknięte, bo zima,  ale lada dzień ponownie będą czynne) i daj znać która lepiej smakuje.

O piciu czystej przegotowanej kranówki nawet nie będę się wypowiadał, bo smakuje ona strasznie.

Odpowiedz

7 Marzec 2019 o 20:45
xisio Użytkownik

Jakoś adres na tym Ursusie ?

Odpowiedz

7 Marzec 2019 o 20:48
rollergames Użytkownik

A skąd możesz wiedzieć gdzie mieszkam xD. Tam gdzie mieszkam woda jest smaczna :).

Odpowiedz

7 Marzec 2019 o 20:51
rollergames Użytkownik

Xisio Kamino Ursus Żywiecka 21

Odpowiedz

7 Marzec 2019 o 20:53
vert0 Użytkownik

Założyłem, że na Ursusie, bo co tam można jeszcze robić… no może prócz nabijania butli ;)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.