17 Maj 2018 o 00:00
iBOOD

Zestaw do kawy Villeroy & Boch For Me | 18-częściowy

Zestaw do kawy Villeroy & Boch

Filiżanka kawy z kawałkiem ciasta to chwila, którą warto się delektować. Zwłaszcza jeżeli wszystko jes podane na pięknych naczyniach od Villeroy & Boch!

Specyfikacja

Producent: Villeroy & Boch
Kolekcja: For Me
Typ: Zestaw do kawy | 18-częściowy
Gwarancja: 2 lata

• Ponadczasowy design
  • Dla sześciu osób
  • Wysoka jakość

Materiał: Porcelana

W zestawie
6x filiżanka kawy: 230 ml
6x spodek: Ø 14 cm
6x talerz śniadaniowy/deserowy: Ø 21,5 cm

17 Maj 2018 o 07:12
olasam Użytkownik

Czy ktos posiada ten zestaw? I podobny jest do Twist white? Glownie chodzi mi o kolor? Sa biale czy takie kremowe?

17 Maj 2018 o 10:00
Admin A D M I N Admin

Bardziej kremowe.

17 Maj 2018 o 11:38
Admin A D M I N Admin

Tutaj można zobaczyć jak wygląda filiżanka z tego zestawu wraz z talerzem z innego zestawu z tej samej serii, który mieliśmy jakiś czas temu:

17 Maj 2018 o 12:03
olasam Użytkownik

Mi chodzi o to żeby się nie gryzł z Twist white???? żeby pasowały do siebie.

17 Maj 2018 o 12:31
Admin A D M I N Admin

Niestety, akurat nie mamy w biurze teraz żadnego zestawu twist white żeby porównać.

17 Maj 2018 o 21:54
Antonina007 Użytkownik

To  Co wy tam macie skro danego produktu nie macie …info tylko z opisu dla klijenta …można i tak ale po co wprowadzać Klimenta w błąd

17 Maj 2018 o 09:46
olejx Użytkownik

Zamówiłem mam nadzieje że przyjdzie nie potłuczone, w poniedziałek jak przyjechała do mnie frytkownica tefala to karton wyglądał jak by go pies zjadł i zwrócił.

17 Maj 2018 o 11:43
staole007 Użytkownik

Kupione, mam nadzieję że zadbają o solidne spakowanie, bo różnie jest z tym.

17 Maj 2018 o 14:25
mszuk Użytkownik

nie zadbają.

dwa razy zamówiona porcelana z Villeroy i dwa razy przyszła potrzaskana. Kartony z porcelaną latają sobie luźno w dużym pudełko z IBOODa, ktore solidnością nie grzeszy. Proces reklamacyjny i raz wyslali potrzaskane talerze a raz zwrot pieniędzy.

Jest to loteria.

17 Maj 2018 o 13:38
unidentified Project-Id-Version: iBOOD Report-Msgid-Bugs-To: POT-Creation-Date: 2016-10-06 09:44+0200 PO-Revision-Date: Last-Translator: Gijs van Lammeren Language-Team: iBOOD Language: pl_PL MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Poedit-KeywordsList: __;_e X-Poedit-Basepath: . Plural-Forms: nplurals=3; plural=(n==1 ? 0 : n%10>=2 && n%10<=4 && (n%100<10 || n%100>=20) ? 1 : 2); X-Generator: Poedit 1.8.2 X-Poedit-SourceCharset: UTF-8 X-Poedit-SearchPath-0: .. X-Poedit-SearchPath-1: ../../../themes/ibood X-Poedit-SearchPath-2: ../../../plugins/ibood-varnish

Mam zastawę z twist white i te filiżanki z linii for me. Kolorystycznie nie gryzą się bardzo, ale kształt jest nieco inny, zależy kto jakim jest estetą, mi osobiście bardziej podoba się linia twist white, ale chyba jeszcze takiego zestawu do kawy nie było. Zamawiałem sporo rzeczy z naczyń z ibood i nigdy nie było nic potłuczone, ale zawsze warto sprawdzić przy kurierze.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.