28 Czerwiec 2018 o 00:00
iBOOD

Wentylator Honeywell Quietset Tower | 5 prędkości

Wentylator Honeywell

Upał nie daje Ci spokoju? Cały czas sposobów jak się uporać z wysokimi temperaturami? Jednym z najprostszych sposobów jest wprawienie powietrza w pomieszczeniu w ruch do czego potrzeba odpowiedniego wentylatora.

Specyfikacja

Producent: Honeywell
Typ: Quietset Tower HYF260E4
Gwarancja: 2 lat od iBOOD, 3 lata od producenta

• Obrót o 80 stopni
  • Pilot w zestawie
  • 5 prędkości do wyboru

Prędkość: 5
Timer: 1, 2, 4 i 8 godzin
Przepływ powietrza: 186.89 m³/h
Kąt oscylacji: 80°

Długość kabla: 1,8 m
Poziom hałasu: 48 dB
Moc: 30 W

Wymiary: 27,3 x 20,9 x 83,4 cm
Waga: 4,29 kg

28 Czerwiec 2018 o 00:17
tstawiar Użytkownik

Na allegro ten wentylator jest za 287 PLN.

Zauważyłem że pierwotne ceny wielu produktów są zawyżone, a okazje okazują się nie tak okayjne, szczególnie kiedy dodamy koszt dostawy !,,

28 Czerwiec 2018 o 08:30
kilazz Użytkownik

nikt nie zabroni innym sklepom sprzedawać taniej niż pierwotne ceny producenta, ibood nie ma wyłączności na rabaty.

28 Czerwiec 2018 o 00:30
Tarec Użytkownik

Nie miałem do czynienia z tym konkretnym modelem, ale generalnie odradzam modele wieżowe, bo wbrew zapewnieniom są one bardzo głośne – znacznie głośniejsze od zwykłych wiatraków.

28 Czerwiec 2018 o 01:24
SlaweO Użytkownik

Głośny to on nie jest ale jeśli chodzi o wydajność to jestem srodze zawiedziony.

28 Czerwiec 2018 o 08:33
kilazz Użytkownik

A ja jestem z niego bardzo zadowolony, zarówno pod względem głośności jak i wydajności. W pomieszczeniu ok 17m2 radzi sobie bez problemu. Jak włączę dmuchawę na 5 bieg to podmuch wiatru czuję w odległości 5 metrów (wentylator na jednym końcu pokoju, biurko na drugim). Wiadomo, że nie jest to klimatyzacja i cudów nie zrobi ale wg mnie jak na wentylator to dobry zakup.

28 Czerwiec 2018 o 16:43
rollergames Użytkownik

Bez sensowny wiatrak. Odrazu wiadomo ze im większe śmigło tym lepszy wiatr i ciche. Lepiej skorzystać z oferty iBOOD Perel jest dużo wiatraków. Jednak taniej kupimy w Castoramie czy Tesco zwykle stojące czy podłogowe. Wierzowe to tylko gdy naprawdę nie ma miejsca.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.