15 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

SodaStream Spirit | 3 dodatkowe butelki

SodaStream Spirit | 3 dodatkowe butelki

Masz ochotę na szklankę orzeźwiającej wody z bąbelkami? Z zestawem SodaStream Spirit zawsze będziesz mógł sam przygotować doskonałą wodę gazowaną!

Specyfikacja

Producent: SodaStream
Typ: Spirit
Gwarancja: 2 lata

• Sam zrób wodę gazowaną
  • W zestawie 3 dodatkowe butelki
  • Nowoczesny design

Wymiary: 12,5 x 43 x 18 cm
Waga: 2,8 cm

W zestawie
Urządzenie SodaStream
1x butelka wielokrotnego użytku biała (1 L)
3x butelka z kropkami wielokrotnego użytku (1 L)
1x butla SodaStream CO2 (na licencji), do maks. 60 l wody gazowanej

15 Wrzesień 2018 o 07:37
Piotrow Użytkownik

Czy ktoś ma i może podzielić się doświadczeniem z użytkowania?

Czy te dodatkowe butelki się przydają? Czy na Śląsku gdzieś można nabijać naboje do tego cuda?

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 08:51
venom1984 Użytkownik

Nie użyłem opcji odpowiedz, odpowiedź poniżej ;-)

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 13:58
Piotrow Użytkownik

Dzięki????

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 13:58
Piotrow Użytkownik

Bez tych????

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 23:00
venom1984 Użytkownik

Już wiem skąd się wzięły “????” – emoty z Androida zamieniają się na “????” :-D

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 08:11
venom1984 Użytkownik

Produkt przeznaczony jest wg mnie dla osób które piją wodę z kranu (lub przefiltrowaną np. w dzbankach Brita) ale nie potrafią zrezygnować z wody gazowanej.

Plusem jest, że można samemu dobrać stopień “nagazowania”, w sprzedaży dostępne są syropy do tworzenia napojów Cola, Sprite itp.

Dodatkowe butelki przydadzą się do robienia dodatkowych porcji wody lub napoju, ponieważ “gazować wodę” można tylko wykorzystując butelki z zestawu (ze względu na ciśnienie), więc zestaw z iBood jest chyba w całkiem atrakcyjnej cenie (w sklepie SodaStream najtańszy ekspres to 299 zł, a ten z iBood 399 zł)…

Naboi się nie nabija, wymienia się je na napełnione w sklepach MediaMarkt, Saturn, MediaExpert, Makro, listę można znaleźć na stronie SodaStream Polska.

Generalnie pomysł jest ciekawy, chociaż nie należy do najtańszych biorąc pod uwagę cenę ekspresów, za to nie musimy płacić za wodę w sklepie i nie zaśmiecamy środowiska butelkami z tworzywa ;-)

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 09:07
rollergames Użytkownik

To ja dodam od siebie. Używam dość często. Teraz zabieram ride do pracy ci dzień. Uwaga Kubie mocno gazowana wiec według moich obliczeń wyszło mi około 50 butelek nie litrów.

Po drugie butle gazu oczywiście można doładować w punktach z gazami spożywczymi koszt około 10-20zl inaczej bym tego syfonu nie kupował.

A i jeszcze jedna porada dla kupujących pierwsze 10 butelek wykasowałem dość słabo i byłem nie zadowolony ilością gazu. Jednak okazało się ze za słabo przyciskam przycisk. Trzeba dość mocniej go wciskać.

Aha można bazować tez normalne butelki od gazowanych napoi tylko trzeba sobie wydrukować przejściówkę.

Generalnie polecam pije wodę kranówkę smakuje lepiej taka woda iż przeleżała w plastiku na słońcu w magazynach.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 09:09
rollergames Użytkownik

Przepraszam za autokorektę :) spieszę się.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 09:14
venom1984 Użytkownik

Dzięki za info z tymi gazami spożywczymi, a co to za punkty? :)

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 10:19
slkstudio Użytkownik

Masz taką przejściówkę wydrukowaną ?

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 17:50
rollergames Użytkownik

Tam mam takią wydrukowana. Jest pełno projektów w necie.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 17:54
rollergames Użytkownik

Najlepiej wejść w Allegro tam są oferenci do ładowania.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 19:08
xisio Użytkownik

A nie trzeba przypadkiem mieć jeszcze zaworu dwukierunkowego w butli założonego ?? Na startowym nie napelnisz.

Zawory do znalezienia na allegro.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 13:00
doremis Użytkownik

Sam saturator (ten sam model) znalazłem najtaniej za 289 zł. Do tego butelki od 78 zł za 3 szt. Razem daje to 367 zł. Mimo więc, że cena wyjściowa wydaje się zawyżona, to i tak zakup za 284 zł całego zestawu wygląda opłacalnie.

Zastanawiam się od jakiegoś czasu, czy nie wymienić zwykłego syfonu na naboje na ten system. Zaleta jest taka, że możemy sobie “wyprodukować” wody na zapas i zabrać ze sobą do plecaka. Przy zwykłym syfonie teoretycznie też jest to możliwe, ale nie tak łatwe…

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 13:50
ddoink Użytkownik

Jedna uwaga, dla maniaków mocno gazowanej wody, syfon nagazuje mocniej niż soda stream.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 17:47
rollergames Użytkownik

Nie prawda soda jak chcesz tak samo mocno nagazuje :) sam lubię mocno gazowane.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 17:42
Piterrw Użytkownik

Bardzo fajna sprawa,mnie na 2 osoby i 4 butelki do nabijanie jeden nabój wystarcza na miesiąc.Mam 4 naboje i znalazłem punk gdzie napelniaja mi gazem co2 spożywczym za 10 zł za jeden nabój .więc place 40 zł. Pije kranowe i jest ok. Zależało mi na wyeliminowaniu plastikowych butelek z domu.Polecam

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 21:51
Arekem Użytkownik

Rozumiem, ze mogę w tym nagazowac ponownie np pepsi czy mirinde ktora stala 2dni w 2 litrowym pecie i stracila oruginalny gaz? Skoro mozna dokupic dedykowane syropy to chyba nie ma jakichś przeciwwskazań do slodkich napojów jak np ma to miejsce w lodowkach z dystrybutorami na wkrecane pety.

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 22:58
venom1984 Użytkownik

Hmm, ciekawy pomysł, chyba można spróbować, widziałem filmiki na YouTube jak ludzie z wina robili wino musujące, więc może się udać ;-)

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 22:09
K4Li Użytkownik

Z innej beczki. Pamięta ktoś ofertę do uprawiania roślin, ziół w kuchni. Za nic nie mogę znaleźć, ani sobie przypomnieć ;(

Odpowiedz

15 Wrzesień 2018 o 22:56
venom1984 Użytkownik
15 Wrzesień 2018 o 23:09
K4Li Użytkownik

Dzięki wielkie. Pozdro i wszystkiego dobrego! ;)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.