20 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

Mini piekarnik do pizzy G3Ferrari Pizza Express Delizia

Mini piekarnik do pizzy

Masz ochotę na pyszną włoską pizzę? Ten niezwykły mini piekarnik G3Ferrari to urządzenie do przyrządzania najsmaczniejszej pizzy w mgnieniu oka.

Specyfikacja

Producent: G3Ferrari
Typ: mini piekarnik Pizza Express Delizia
Gwarancja: 2 lata

• Nagrzewa się do 400ºC
  • Z 2 deskami na pizzę
  • Również do przyrzadzania ciast, placków i innych

Timer: 5 minut z funkcją sygnału
Regulowany termostat do 400 ° C
Ogniotrwały kamień do pizzy ø31 cm
Dwa elementy grzewcze ze stali nierdzewnej
Lampka kontrolna
Akcesoria: 2 drewniane deski do pizzy
Moc 1200 watów
Wymiary: 33,5 x 20 x 35 cm (dł. x wys. x gł.)
Waga: 5,4 kg

20 Wrzesień 2018 o 11:57
kettenhund Użytkownik

Mam wersję z dwoma kamieniami(troszkę wyższy). Polecam, bo z piekarnika (220st)nigdy tak dobra pizza nie wyjdzie…

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 14:58
jeremy5 Użytkownik

A do czego ta druga płyta kamienna ? Bo zastanawiam się czy warto dopłacać do tego modelu (chyba G10032, a ten tutaj to zdajsie G10006).

Jak sobie radzisz z plamami po przypalonym serze czy innych składnikach ? Podobno nie do usunięcia.

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 19:14
slkstudio Użytkownik

Plam sie nie usuwa, ja osobiście wypalam i skrobie – robi sie czarne i brzydkie ale czyste. Moja wersja jest z jednym kamieniem – osobiście nie widzę zastosowania dla drugiego kamienia – no chyba że równa dystrybucja ciepła. Natomiast co do samego pieca to pizza piecze się 5min a porównując do piekarnika choćby z kamieniami nie da rady tak wypiec pizzy /za małe temperatury i za długie czasy/.

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 19:33
maniakk1 Użytkownik

Ile się nagrzewa?

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 20:56
panj Użytkownik

Kilka minut wystarczy, żeby osiągnąć niezłe zadymienie (tak jest, gdy już masz już „przypalony” kamień), generalnie rozgrzewanie się w porównaniu do piekarnika  jest błyskawiczne.

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 21:04
kettenhund Użytkownik

Drugi(górny ) kamień np do piadiny itp.

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 21:28
maniakk1 Użytkownik

Namówiłeś mnie. Mam już dość grzania piekarnika. Cena całkiem całkiem

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 19:02
maniakk1 Użytkownik

Ja używam zwykłego piekarnika i kamienia. Ciasto wypieka się dobrze ale sam piekarnik trzeba grzać przynajmniej godzinę żeby ten kamień uzyskał dobrą temperaturę.

Odpowiedz

20 Wrzesień 2018 o 19:07
maniakk1 Użytkownik

Ja używam zwykłego piekarnika i kamienia. Ciasto wypieka się dobrze ale sam piekarnik trzeba grzać przynajmniej godzinę żeby ten kamień uzyskał dobrą temperaturę. 

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.