20 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

Mini piekarnik do pizzy G3Ferrari Pizza Express Delizia

Mini piekarnik do pizzy

Masz ochotę na pyszną włoską pizzę? Ten niezwykły mini piekarnik G3Ferrari to urządzenie do przyrządzania najsmaczniejszej pizzy w mgnieniu oka.

Specyfikacja

Producent: G3Ferrari
Typ: mini piekarnik Pizza Express Delizia
Gwarancja: 2 lata

• Nagrzewa się do 400ºC
  • Z 2 deskami na pizzę
  • Również do przyrzadzania ciast, placków i innych

Timer: 5 minut z funkcją sygnału
Regulowany termostat do 400 ° C
Ogniotrwały kamień do pizzy ø31 cm
Dwa elementy grzewcze ze stali nierdzewnej
Lampka kontrolna
Akcesoria: 2 drewniane deski do pizzy
Moc 1200 watów
Wymiary: 33,5 x 20 x 35 cm (dł. x wys. x gł.)
Waga: 5,4 kg

20 Wrzesień 2018 o 11:57
kettenhund Użytkownik

Mam wersję z dwoma kamieniami(troszkę wyższy). Polecam, bo z piekarnika (220st)nigdy tak dobra pizza nie wyjdzie…

20 Wrzesień 2018 o 14:58
jeremy5 Użytkownik

A do czego ta druga płyta kamienna ? Bo zastanawiam się czy warto dopłacać do tego modelu (chyba G10032, a ten tutaj to zdajsie G10006).

Jak sobie radzisz z plamami po przypalonym serze czy innych składnikach ? Podobno nie do usunięcia.

20 Wrzesień 2018 o 19:14
slkstudio Użytkownik

Plam sie nie usuwa, ja osobiście wypalam i skrobie – robi sie czarne i brzydkie ale czyste. Moja wersja jest z jednym kamieniem – osobiście nie widzę zastosowania dla drugiego kamienia – no chyba że równa dystrybucja ciepła. Natomiast co do samego pieca to pizza piecze się 5min a porównując do piekarnika choćby z kamieniami nie da rady tak wypiec pizzy /za małe temperatury i za długie czasy/.

20 Wrzesień 2018 o 19:33
maniakk1 Użytkownik

Ile się nagrzewa?

20 Wrzesień 2018 o 20:56
panj Użytkownik

Kilka minut wystarczy, żeby osiągnąć niezłe zadymienie (tak jest, gdy już masz już „przypalony” kamień), generalnie rozgrzewanie się w porównaniu do piekarnika  jest błyskawiczne.

20 Wrzesień 2018 o 21:04
kettenhund Użytkownik

Drugi(górny ) kamień np do piadiny itp.

20 Wrzesień 2018 o 21:28
maniakk1 Użytkownik

Namówiłeś mnie. Mam już dość grzania piekarnika. Cena całkiem całkiem

20 Wrzesień 2018 o 19:02
maniakk1 Użytkownik

Ja używam zwykłego piekarnika i kamienia. Ciasto wypieka się dobrze ale sam piekarnik trzeba grzać przynajmniej godzinę żeby ten kamień uzyskał dobrą temperaturę.

20 Wrzesień 2018 o 19:07
maniakk1 Użytkownik

Ja używam zwykłego piekarnika i kamienia. Ciasto wypieka się dobrze ale sam piekarnik trzeba grzać przynajmniej godzinę żeby ten kamień uzyskał dobrą temperaturę. 

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.