14 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

12-częściowy zestaw naczyń Villeroy & Boch

12-częściowy zestaw naczyń Villeroy & Boch

To Twoja szansa, aby wymienić stare naczynia na ponadczasowy zestaw talerzy Villeroy & Boch!

Specyfikacja

Producent: Villeroy & Boch
Typ: 12-częściowy zestaw naczyń
Gwarancja: 3 miesiące

• Piękna stylistyka
  • 2 zestawy do wyboru
  • 12-częściowy

Zestaw obiadowy
4 płaskie talerze
4 głębokie talerze
4 talerze sałatkowe

Zestaw talerzy
6 płaskich talerzy
6 głębokich talerzy

14 Październik 2018 o 00:42
vip_it Użytkownik

Bardzo dobra cena, mam nadzieję ze dojdą w całości, bo ostatnio byl z tym problem.

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 11:57
krzysi3k Użytkownik

To w jaki sposób ostatnio pakowane są towary, to skandal. Karton w którym zapakowane były sztućce rozpadał się w rekach. Natomiast patelnie były luźno włożone do pudła bez żadnego wypełniacza typu papier, folia bąbelkowa, posklejane było tak niechlujnie, że otworzyło się w transporcie i firma kurierska własną taśmą musiała je owinąć. Kiedyś było lepiej, dlatego teraz osobiście unikam zamawiania kruchych i delikatnych przedmiotów. A Wy jakie macie doświadczenia z przesyłkami od ibooda? Może to tylko przypadek, że do mnie docierają w takim stanie?

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 13:08
vip_it Użytkownik

Na moich ok 30 zamówień z ibood tylty jedno byłokiepso spakowane i sie rozbiło, właśnie zastawa obiadowa. Wtedy ibood chciał żebym z dwocdzastaw zrobił sobie jedna, ale co mi po jednym komplecie jak mam dudu rodzinę ;) zwrocone było na ich koszt i oddane pieniądze po 5 dniach.

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 02:34
sybeer Użytkownik

Cena zacna… ale która to seria??

Adminie daj znać.

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 07:26
dziewonm Użytkownik

Nie jestem tak do końca pewien z tą zacną ceną :( Ten zestaw tylko 18 elementów chodzi tu po 300 pln. Głowa podpowiada mi ,że cena średnia ;)

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 08:20
mali80 Użytkownik

Zestaw wygląda jak seria Twist White

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 08:34
Bushman77 Użytkownik

Mam ten model zastawy od 9 lat, czas dokupić na 4 dodatkowe osoby. Bardzo fajny zestaw aczkolwiek z talerzy głębokich zupę się je mniej wygodnie niż z miseczek. Mam nadzieje, ze dojdzie cały…

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 09:36
ghostec Użytkownik
14 Październik 2018 o 09:59
vip_it Użytkownik

Jak bys nie zauważył to sa tu dwa zestawy do wyboru.

Odpowiedz

14 Październik 2018 o 09:57
sybeer Użytkownik

Czyli biały. Ech..

Odpowiedz

26 Październik 2018 o 15:08
krzysiek.81 Użytkownik

Co dostaliście w zamówieniu ? Do mnie doszedł zestaw Twist& White , czyli taki jak często wcześniej bywał tutaj i to w dodatku niekompletny :(

Odpowiedz

4 Listopad 2018 o 09:15
waldek72 Użytkownik

Ja pomimo zamówienia zestawu obiadowego dostalem tylko 6 talerzy głębokich. Niby sprawa jest wyjasniana.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.