13 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Przenośny osuszacz powietrza Mylek Cube

Osuszacz powietrza Mylek Cube

Nie jest miło ani zdrowo mieszkać w wilgoci. Dlatego najwygodniej jest zastosować przenośny Mylek Cube, osuszacz o skromnych proporcjach i imponujących osiągach.

Specyfikacja

Producent: Mylek
Typ: Osuszacz powietrza Cube Mini
Gwarancja: 2 lata

• Do 350 ml dziennie
  • Zbiornik na wodę o pojemności 650 ml
  • Zużywa tylko 27 W

Wymiary: 177 x 150 x 205 mm

13 Październik 2018 o 07:31
majkeljot Użytkownik

Czyżby na ogniwie peltiera?

Odpowiedz

13 Październik 2018 o 13:20
Padre_peper Użytkownik

Mam dwa pochłaniacze wilgoci, jeden na peltierze a drugi ze  sprężarką, oczywiście ten drugi zużywa sześć razy więcej energii niemniej w tym samym czasie pochłania tak na oko z pięćdziesiąt razy więcej wody. Pochłaniacz z peltierem to nieporozumienie.

Odpowiedz

13 Październik 2018 o 14:09
bukalski181 Użytkownik

To działa. Oczywiście że nie ma porównania z urządzeniem sprężarkowym, ale dla pomieszczenia ok.20 m kw. spoko. Mam z innej firmy, ale podobnego rozmiaru i wydajności, kupiłem bez specjalnego zaufania, ale włączyłem w lekko zawilgoconej piwnicy i co 3-4 dni wylewam ze zbiornika 1/2 litra wody i to zdecydowanie poprawia sytuację.

Odpowiedz

13 Październik 2018 o 18:28
Padre_peper Użytkownik

A mierzyłeś wilgotność przed i w trakcie użytkowania? 100 czy 200ml wody na dzień z 20m3 powietrza prawie nic nie zmienia, skoro pomieszczenie jest wilgotne to znaczy że woda do niego się dostaje więc nie wystarczy zabrać z powietrza kilkanaście procent wody, trzeba ją odbierać szybciej niż paruje że ścian czy z podłogi. Takim małym sprzętem można co najwyżej przyspieszyć schnięcie pokoju po malowaniu jeśli na dworze leje i wietrzenie niewiele daje. Albo używać w dużej szafie czy garderobie w mieszkaniu w którym wilgotność utrzymuje się w pobliżu maksimum.

Odpowiedz

13 Październik 2018 o 15:20
kuszelas Użytkownik

Na jakiej zasadzie te urzadzenie dziala ? Mam sprezarkowy stad pytam o wydajnosc powyzszego. Czy jest glosny i czy mozna ustawic wilgotnosc od ktorego sie zalacza ?

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.