23 Październik 2018 o 00:01
iBOOD

System do prasowania Laurastar Go Active

System do prasowania Laurastar Go Active

System prasowania od Laurastar pozwoli Ci uporać się ze wszystkimi zagnieceniami na ubraniach!

Specyfikacja

Producent: Laurastar
Typ: Go Active
Gwarancja: 2 lata

• Doskonale wyniki
  • Dostosowuje się do tkaniny
  • System pompowania, aby zapobiec zagnieceniom

Całkowita moc: 1800 W
Profesjonalne żelazko: mocna para
Ciśnienie pary: stałe ciśnienie, 3,5 bara (podwójna objętość)
Moc wentylatora: 4 VA
Wysokość deski do prasowania: 3 poziomy, 79-95 cm
Pojemność zbiornika pary: ~ 0,8 L
Wymiary (szer. X szer. X gł.): 130 x 39 x 18 cm
Waga całkowita: około 12,7 kg

W zestawie

• Żelazko
  • Deska do prasowania
  • Jakościowa powłoka Laurastar
  • Stopa ochronna
  • Opróżnianie pojemnika
  • Prowadnik przewodu pary
  • Specjalna mata izolacyjna
  • Napełnianie butelki
23 Październik 2018 o 00:12
-fazik- Użytkownik

Już widzę jak moja lepsza połówka ciąga te 13kg po domu …

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 06:57
vip300 Użytkownik

Waga jest tak duża żeby mogła cieszyć się sprzętem cały czas I co nie składać

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 08:22
martin751 Użytkownik

Nie wiem czy warto, ale to RollsRoyce w swojej kategorii. Cena zwykle ponad 1000EUR, a firmę widuję na targach w sektorach vip, więc raczej nie jest to zart…

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 09:51
Diablica Użytkownik

Ten model był ostatnio na allegro w podobnej cenie. Inne modele tej firmy kosztują dwa razy więcej. Mam starszy model is 6 i jestem zachwycona. Całe swoje życie nienawidziłam prasowania. Zobaczyłam go w programie pani gadżet i się zakochałam. Naprawdę super się prasuje, a ciężar nie jest aż tak bardzo odczuwalny, bo deska ma kółka. Największym mankamentem jest niestety cena :-(.

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 12:17
Marian_go Użytkownik

W 2017 r. kupiłem system Laurastar Pulse Silver w polskim sklepie internetowym, cena powyżej 7 tys., to jest zapewne bardzo dużo kasy, ale prasowanie wszystkiego jest wielką przyjemnością. Nie muszę się martwić o ustawienie temperatury, o czas prasowania, wszystko pod kontrolą systemu i wytworzonej pary. Mój wybór uważam, z perspektywy czasu, za najbardziej właściwy. Dodam, że samo urządzenie, to prawdziwy “KOSMOS”, a prasowanie, to lot skuteczny i bardzo bezpieczny dla wszystkich rzeczy do prasowania. Byłem, jestem i będę na TAK !!!

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 13:58
mrowiecki Użytkownik

na czym polega urok tych “systemow” poza duzym pojemnikiem na wode?

czy rzeczywiście  sa takie “hiper” w stosunku do zwyklych zelazek?

Kupilem ostatnio “na szybko” za 70zl w lidlu zwykle zelazko bo dwa stare za 400zl padly a potrzebowałem szybko coś wyprasować.

Powiem wam ze takiego zelazka jeszcze nie mialem. Bucha parą jak lokomotywa, ubrania prasują sie 2x szybciej niz poprzednimi. Samo się wyłacza jak sie nie rusza. Jeden przejazd po wymiętej koszuli i juz gładka.  Waga wystarczająca. Ponoć można lać do niego zwykłą wodę . ”dostosowanie temperatury” -prawie zawsze i tak prasuje na “3″ bo tylko takie materialy potrzebuję prasować.

Cena taka ze jak sie za rok zepsuje to sobie kupie następne (chociaz paragon schowałem)

Co jeszcze moge mieć w żelazku żeby zapłacić za nie o dwa 0 wiecej?

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 19:08
polimat Użytkownik

Wystarczyłoby, żebyś kupił stację parową z dobrymi parametrami wyrzutu pary i zachwyciłbyś się jeszcze większym komfortem prasowania. To jest koszt 600-800 zł na promocji. Prawda jest taka, że sama temperatura bez wody dobrze nie wyprasuje.

Systemu do prasowania nie miałem, więc się nie wypowiem z doświadczenia, ale zapewne dopłaca się za jeszcze większy luz podczas tego nieprzyjemnego zajęcia. Najwyższa wygoda zawsze kosztuje więcej.

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 23:33
synek84 Użytkownik

Za 7k moja sprzątaczka będzie mi prasować przez najbliższe 4 lata, dwa razy w tygodniu…

Odpowiedz

23 Październik 2018 o 23:18
Diablica Użytkownik

Fajną fukcją jest wentylator. Można ustawiać jego moc. Podczas prasowania unosi do góry materiał i to pomaga w prasowaniu. Jest znacznie łatwiej. Jednak ceny są z ” kosmosu” :-).

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.