7 Listopad 2018 o 00:00
iBOOD

Kosz na śmieci z czujnikiem Simplehuman | 40 L

Kosz na śmieci z czujnikiem Simplehuman | 40 L

Simplehuman to firma, która zajmuje się ułatwianiem codziennych czynności. Nie inaczej jest w przypadku tego kosza na śmieci, który mamy dzisiaj w ofercie.

Specyfikacja

Producent: Simplehuman
Typ: SH018706
Gwarancja: 2 lata

Sprawdź dostępne kolory w rozwijanym menu

• Zamyka się niezwykle cicho
  • Czujnik ruchu ułatwia otwieranie
  • Worek na śmieci pozostaje cały czas na miejscu

Czujnik umieszczony z przodu pokrywy
Odległość detekcji wynosi około 8 cm
Pracuje na 4 bateriach AA (niedołączone)
Bez luźnego zbiornika w środku
Przystosowany do worków 40 L

Sugerujemy używanie worków Code J od Simplehuman

Wymiary: 391 x 326 x 641

7 Listopad 2018 o 00:10
L4U Użytkownik

Podstawowy problem tego typu koszem to to, że zamyka się gdy nadal potrzebujemy by był otwarty. Czujnik działa w momencie otwierania, potem już nie wykrywa ruchu. Sam czas otwarcia jest dość krótki, bez możliwości regulacji. Czujnik działa też dość wolno, z opóźnieniem. Testowałem kilka modeli z tym systemem. Może ktoś ma doświadczenie z jakimś ulepszonym systemem? Bo sama idea nie jest zła, gorzej z wykonaniem.

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 01:50
paffo Użytkownik

Ja mam taki kosz, który od razu wyczuł, że nie będę bo nigdy zamykał, więc jest stale otwarty. Dodatkowo jest ultra cichy, bo się nie zamyka.

Tylko 3ciej właściwości wymienionego tu kosza mojemu brakuje, bo worki niestety wyrzucać muszę i zakładać nowe, a tutaj czytam i dosłownie zazdrość mnie zżera, ze:

Worek na śmieci pozostaje cały czas na miejscu

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 07:22
ViNYLec Użytkownik

Bo to kosz dla simple human a nie complicated human ani nawet regular human.

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 07:36
klaman Użytkownik

Od razu, gdy tylko w newsletterze zobaczyłem ten kosz, wiedziałem, że to będzie jego główny problem. Wszedłem z ciekawości, widzę komentarze, czytam i… :)

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 12:41
sake_kl Użytkownik

Ja mam kupiony z tej aukcji https://allegro.pl/automatyczny-bezdotykowy-kosz-na-smieci-12l-i5851185035.html i nie mam problemu z zamykaniem. Jeżeli czujka wyczuwa coś to jest otwarty cały czas. Czujnik działa szybko i ogólnie jestem zadowolony.

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 21:53
L4U Użytkownik

Ciekawe bo czujka wygląda bardzo podobnie do mojej. Ogólnie to pewnie kwestia oprogramowania. Mój kosz oczywiście ma funkcję ciągłego otwarcia, ale czasem po prostu braknie mi sekundy i wali mi klapa w rękę. Na szczęście jest lekka :)

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 12:09
ggrzes1 Użytkownik

Czy worki musza być dedykowane :P bo ja sie nie spotkałem z 40l? sa 35l albo 60l

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.