12 Grudzień 2018 o 00:00
iBOOD

18 częściowa zastawa stołowa Villeroy & Boch

Zastawa stołowa Villeroy & Boch

Wysokiej jakości zastawa stołowa dla 6 osób!

Specyfikacja

Producent: Villeroy & Boch
Typ: Twist White, 18-częściowa zastawa stołowa
Kolor: złamana biel
Gwarancja: 2 lata

• Wysoka jakość
  • Można myć w zmywarce
  • Dla 6 osób

W skład zestawu wchodzi:

• 6 talerzy obiadowych (27 cm)
  • 6 talerzy śniadaniowych (21 cm)
  • 6 głębokich talerzy (24 cm)

Można używać w kuchenkach mikrofalowych
Można myć w zmywarce

12 Grudzień 2018 o 09:31
Konkretny Użytkownik

Przestrzegam przed zakupem. Przesłąno mi z 2 mies. wstecz paczkę, w której część talerzy była potłuczona i NIESTETY możliwość złożenia reklamacji okazała się fikcją – brak na stronie takiej opcji a inne opcje nie odpowiadają zgłaszanej usterce. Brak jakiejkolwiek reakcji na zgłaszany problem.

12 Grudzień 2018 o 09:51
jaaaceeek Użytkownik

Dostawa przed świętami jest pewnie nierealna? Czy Admin mógłby się wypowiedzieć na temat sposobu pakowania i reklamacji bo ten temat ZAWSZE się powtarza pod ofertami talerzy.

12 Grudzień 2018 o 10:07
Admin A D M I N Admin

Witam,

Zawsze prosimy o zgłaszanie każdej sytuacji, w której produkt zapakowany jest nieodpowiednio lub uległ jakiemukolwiek uszkodzeniu podczas transportu. Takie sprawy staramy się załatwiać jak najszybciej.

12 Grudzień 2018 o 12:47
L4U Użytkownik

Produkty zawsze zapakowane są nieodpowiednio, za mało wypełniaczy, kartony pootwierane, a jeśli nie to dlatego, że DPD pozaklejało swoją taśmą.

12 Grudzień 2018 o 14:06
krzysiek.81 Użytkownik

Niestety z przykrością muszę potwierdzić to co pisze L4U, towar często jest źle zabezpieczony,pudełka z towarem są powrzucane luzem do większych kartonów bez dodatkowych wypełniaczy i przez to przychodzą pogniecione, pudła się otwierają a DPD klei je na magazynach swoimi taśmami. Oczywiście pisałem kilka razy do Ibood w tej sprawie, wysyłałem zdjęcia z dostaw i obiecywano przekazać sprawę dalej do centrali …niestety bez większych efektów. Oczywiście zdarzają się też paczki dobrze zapakowane , niestety większa część jest słabo zabezpieczona.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.