12 Styczeń 2019 o 00:00
iBOOD

Zastawa stołowa Villeroy & Boch Twist White | 12-częściowa

Zastawa stołowa Villeroy & Boch Twist White

To idealna okazja, aby pożegnać się ze swoją starą zastawą stołową i zastąpić ją 12-częściowym zestawem porcelanowym firmy Villeroy & Boch, który będzie służył Ci przez lata.

Specyfikacja

Producent: Villeroy & Boch
Typ: Zestaw Twist White (12 sztuk)
Gwarancja: 2 lata

• Wysokiej jakości porcelana
  • Kompletny zestaw!
  • Dla 4 osób

Właściwości
Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Materiał: Porcelana Premium
Waga całkowita: 5,6 kg

W zestawie
4x talerz obiadowy (27 cm)
4x głęboki talerz (24 cm)
4x talerz śniadaniowy (21 cm)

12 Styczeń 2019 o 08:50
waldek72 Użytkownik

Jakosc naprawdę dobra ale jakosc obslugo a szczególnie wysylki powoduje ze odradzam. Talerze przychodzily pobite a zestawy pomylone.

Odpowiedz

12 Styczeń 2019 o 11:18
reyczel Użytkownik

Nie dziwię się skoro na sortowniach w firmach kurierskich rzucają paczkami xD

Odpowiedz

12 Styczeń 2019 o 11:49
waldek72 Użytkownik

To nie chodzi o firme kurierska. Paczka byla zapakowana bez żadnych zabezpieczeń. Karton z talerzami w karton zewnętrzny.

Odpowiedz

12 Styczeń 2019 o 13:27
artekartian Użytkownik

Zamawiałem kiedyś kieliszki, sporo ich było. Spodziewałem się, że nie dojadą w całości. Żaden nie był uszkodzony. A w tym samym pudle były tez cięższe przedmioty, jakieś filiżanki i spodki. Jak widać nie zawsze nie działa.

Odpowiedz

12 Styczeń 2019 o 14:06
mw1313 Użytkownik

Ja kupiłam już dwa zestawy obiadowe z V&B, dużo porcelany z Kahla i jak do tej pory rozwalona przyszła jedna filiżanka i jeden spodek. Ponieważ w komplecie było 8 sztuk to nawet odpuściłam sobie reklamację bo to była już groszowa sprawa. Faktycznie przesyłki bez żadnych zabezpieczeń, po prostu talerze w pudełku ale do mnie dotarły całe i są naprawdę piękne. Polecam bo  w outlecie V&B jeden talerz kosztuje 120 zł

Odpowiedz

12 Styczeń 2019 o 14:11
mw1313 Użytkownik

Sorki, rozpędziłam się. 120 to kosztował z tej lepszej porcelany, tak czy inaczej w wyprzedaży jeden płaski talerz z tego kompletu jest za 65 zł więc tak czy inaczej się opłaca

Odpowiedz

13 Styczeń 2019 o 11:00
tmirta Użytkownik

Jeśli chodzi o sposób pakowania, to jest dramat. Na 10 paczek 8 jest rozklejone. Często zaklejone zwykłą szarą taśmą przez firmy kurierskie, bo po pierwotnej dawno brak śladu i tak jest od zawsze. Efekt tego jest taki, iż ostatnio brakowało 1szt produktu. Reklamacja na ibood, to… To, że produkty nie są w żaden inny sposób zabezpieczone, to też fakt, całe zabezpieczenie to cienki, delikatny karton, i jak w przypadku talerzy, to bardzo ryzykowna sprawa… Ów karton na niemalże jak w przypadku klejenia taśmą, 6/10 razy rozerwany, pogięty,  otwarty…

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.