26 Styczeń 2016 o 00:00
iBOOD

Neato Botvac Connected – sterowany aplikacją mobilną odkurzacz

Neato Botvac Connected

Poznaj Neato Botvac Connected – odkurzacz, o którym można śmiało powiedzieć, że jest „smart". Dlaczego? Bo możesz nim sterować za pomocą swojego smartfona! Niesamowite, prawda? Dodatkowo doskonale czyści i dzięki niemu Twój dom będzie zawsze idealnie lśnił.

W dzisiejszych czasach urządzenia mobilne pomagają nam we wszystkich czynnościach, dlaczego więc nie skorzystać z nich także przy sprzątaniu domu? Neato Botvac Connected posiada łączność WiFi, więc możesz nim sterować z dowolnego miejsca gdzie masz dostęp do internetu. Aplikacja Neato działa zarówno na urządzeniach iOS, jak i Android. Możesz łatwo zaplanować sprzątanie, wybrać czy robot ma sprzątać tylko wybrane strefy, czy całe mieszkanie albo zatrzymywać sprzątanie. Będziesz też otrzymywał powiadomienia w czasie rzeczywistym.

Sprząta w każdym zakamarku

Wszystkie odkurzacze Neato mają charakterystyczny kształt litery D. Pozwala to an łatwy dostęp do miejsc, z którymi inne roboty sprzątające mają problemy. Ten model został wyposażony w szczotkę combo, która idealnie sprawdza się w mieszkaniach, w których są zwierzęta domowe. Posiada też szczotkę spiralną, która nadaje się do sprzątania różnych powierzchni. W połączeniu z dużą mocą ssania daje to szybkie i dokładne sprzątanie.

Eco czy Turbo?

Odkurzacz ma dwa tryby sprzątania: Eco oraz Turbo. Pierwszy pozawala na ograniczenie hałasu, ale trwa trochę dłużej, podczas gdy drugi sprząta bardzo szybko. Najwyższej jakości filtr sprawia, że powietrze w Twoim domu także będzie czyste.

Najwyższa wydajność

Neato Botvac Connected to odkurzacz, który rozpoznaje przeszkody jak meble czy zabawki i omija je podczas sprzątania. Opatentowana technologia laserowa, mapuje pomieszczenia oraz planuje harmonogram sprzątania. Dodatkowo wykrywa zmiany w pokojach, dzięki czemu, odkurzacz jest zawsze maksymalnie wydajny.

To bez wątpienia najinteligentniejszy robot sprzątający o jakim słyszałeś!
Zobacz sam:

Specyfikacja

Producent: Neato
Typ: Botvac Connected
Kolor: czarny
Gwarancja: 2 lata (6 miesięcy limitowanej gwarancji na baterię)

• Odkurzacz wyposażony w łączność WiFi
  • Specjalny kształt litery D
  • Najmocniejszy i najinteligentniejszy robot sprzątający

Może być używany z ogranicznikami w celu zmniejszenia strefy sprzątania
Opatentowana technologia laserowego mapowania pomieszczeń
Omija przeszkody
Sprząta w ciemności
Planowanie sprzątania
Możliwość kontroli za pomocą aplikacji mobilnej
Automatyczny powrót do bazy
Bateria li-ion
Napięcie: 110V, 220V
Wymiary: 32,1 x 33,5 x 10 cm
Waga: 4,1 kg

W zestawie
Odkurzacz Botvac Connected
Baza ładująca
Kabel zasilający
Szczotka spiralna
Szczotka combo
Filtr Ultra Performance
Szczotka boczna
Ograniczniki
Narzędzie do czyszczenia szczotek oraz filtra

26 Styczeń 2016 o 04:15
mario3 Użytkownik

Ktoś ma taki ?

26 Styczeń 2016 o 07:51
Piotr P. Użytkownik

Chciałem go kupić ale w grudniu jeszcze nie był dostępny w Polsce. Niecały miesiąc temu kupiłem na iBOOD model Botvac D85 za niecałe 2100 PLN. Jestem bardzo zadowolony! Nie zastanawiaj się ani chwili nad zakupem tego modelu! To pierwszy taki z baterią litowo-jonową=długi czas pracy i większa żywotność. Sprawdź też na http://www.myrobotcenter.eu/. Tam kupiłem dwa tyg temu drugiego Botvaca dla rodziców. Model Connected jest tam za 679 Euro z gwarancją na 5 lat, jednak iBOOD ceną bije i tą ofertę.

26 Styczeń 2016 o 11:37
kris1916 Użytkownik

Po schodach wchodzi ?? Za tą kasę to pewnie tez dobrze zrobi ?? Witamy w świecie konsumpcjonizmu…

26 Styczeń 2016 o 12:06
ppxyz Użytkownik

z choinki się zerwałeś?

przecież możesz zapieprzać z miotłą po mieszkaniu nikt Ci nie broni. Za przeciętny odkurzacz dajesz kilkaset złotych to tez mało?

od samochodu rower też jest tańszy,

Trochę przesadzasz. Jakby to było powszechniejsze to na pewno tańsze. Czy warte swej ceny? no cóż, to kwestia dyskusyjna, tak jak siła nabywcza naszych portfeli…

26 Styczeń 2016 o 12:09
Piotr P. Użytkownik

kris1916,

Nie wiem jak wygląda Twoje życie codzienne, ale przy pracy średnio 12-14h dziennie, dwójce małych dzieci, którym chcesz poświęcić resztę czasu i sporym domu, posiadanie odkurzającego robota jest wybawieniem. Wracając jednak do tematu dyskusji – zauważam, że iBOOD ostatnio mocno się ukierunkował na tego typu produkty. Najwyraźniej jest na nie popyt. Brawo za pomysł i atrakcyjne ceny.

26 Styczeń 2016 o 18:35
dredjack Użytkownik

Ja za pionowy odkurzacz dalem 144 zl, a nie kilkaset i odkurza jakl szatan :D

26 Styczeń 2016 o 13:15
kremlinger Użytkownik

brak czasu na odkurzanie to kwestia braku organizacji a nie trybu życia i dzieciaków, taki odkurzacz nie zmyje szafek, nie zmyje kuchni i nie zetrze kurzów więc oszczędnośc czasu dla mnie żadna

26 Styczeń 2016 o 13:22
ppxyz Użytkownik

Ale argument. “skoro pracuję, to mogę pracować więcej” :)

Nie widzę, by ktokolwiek napisał że nie ma czasu odkurzać, tylko że woli robić inne rzeczy w tym czasie, ja w sumie też :)

Rozumiem, że jesteś przeciwnikiem też i pralki (bo można ręcznie) i zmywarki do naczyń (kosztuje krocie, a można w zlewozmywaku, “ekologicznie”) :) hahaha

Dlatego jesteśmy 100 lat za murzynami, bo większość boi się tego czego nie rozumie i próbuje ubrać to w ideologiczne łachy.

Nikt Ci nie każe kupować. A ja chętnie posłucham też argumentów przeciwko kupieniu, byle były merytoryczne, please!

Szok że używasz komputera, przecież teksty możesz pisać na maszynie, w końcu same się nie przeleją na papier ;)

26 Styczeń 2016 o 18:38
dredjack Użytkownik

Za murzynami jestesmy, bo ten odkurzacz powinien kosztowac 600zl, a nie 600 ojro. Za 600 ojro sam sie pomecze, ale chetnie kupilbym jakiegos irobota gdybym zarabial w ojro i wyrzucenie tych 300 ojro na prostszy model nie byloby problemem. Len jestem, ale nie az taki.

26 Styczeń 2016 o 13:27
natenczas Użytkownik

A jak z czyszczeniem szczotek ? Kiedyś się zastanawiałem nad takim odkurzaczem ale mi odradzili bo trzeba było raz na miesiąc poświecić 1,5 h na czyszczenie szczotek . Jak jest w tym modelu?

26 Styczeń 2016 o 13:59
Benqu Użytkownik

nie wiem jak jest w tym ale w roombie 880 jest to banal zajmujacy doslownie od 1-3 minut, podejrzewam, ze tu podobnie

26 Styczeń 2016 o 13:58
Benqu Użytkownik

nie wiem jak

26 Styczeń 2016 o 15:30
qb4hkm Użytkownik

Automatyczny odkurzacz to rewelacja, codziennie czysto, żadnego piachu, kurzu w mieszkaniu mniej, żona zadowolona.

Polecam jednak roombę, testowałem kilka odkurzaczy, neato, samsung i wszystkie niby takie inteligentne ale najlepiej posprzątała najtańsza roomba za mniej niż pół ceny tego.

Czyszczenie szczotek 1,5h? To chyba jakbyś chciał je od nowa wyprodukować. Czyszczenie zajmuje 3 minuty, przynajmniej w roombie 620.

26 Styczeń 2016 o 16:22
liet Użytkownik

Mam Botvac’a 75 i pozwolę go sobie pokrótce opisać. A nóż pomoże to komuś w dokonaniu wyboru. W dużym uproszczeniu 75 od Connected różni się:

- większym pojemnikiem na brud

- typem akumulatora

- siłą ssący

- łącznością bezprzewodową

- kilkoma detalami

Główne zalety to:

- kształt urządzenia (podkowa), który pozwala w większości przypadków na dotarcie do wszystkich rogów pomieszczenie.

- umiejscowienie szczotki (na przodzie urządzenia, na prawie całej szerokości) dzięki czemu sprząta bardziej efektywnie (w roomb’ach szczotki znajdują się pomiędzy kołami.

- algorytm poruszania się (nie odbija się od ścian jak roomba tylko sprząta bardziej systematycznie (trochę jak człowiek)

- zastosowanie lasera do mapowanie pomieszczenia dzięki czemu robot zna swoją pozycję w pomieszczeniu i wie gdzie już sprząta a gdzie nie.

Minusy?:

- czyszczenie filtra pojemnika na bród to koszmar

- pomieszczenie musi być “neato friendly”. Innymi słowy lepiej poobserwować jak robot radzi sobie w danym pomieszczenie. W moim przypadku nie radził sobie z hokerami, itp.

- wirtualna ściana w postaci paska magnetycznego to zły pomysł. Robot przesuwa barierę…

Myślę że znalazłoby się kilka innych ale subiektywnie po dwóch miesiącach użytkowania jestem zadowolony. W mieszkaniu jest po prostu czyściej na codzień.

27 Styczeń 2016 o 00:03
wojciech.lacek Użytkownik

Filtra pojemnika na bród się w ogóle nie czyści, nakładasz na niego jedną warstwę (2 listki) papieru toaletowego i temat masz z głowy.

26 Styczeń 2016 o 16:31
MrXXX Użytkownik

Ja bardzo żałuję, że kupiłem tego najtańszego jaki był w ofercie. Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się ponownie albo chociaż któryś z tej serii. Bo ten jest jednak nieco za drogi jak na moje możliwości finansowe. ;)

27 Styczeń 2016 o 00:02
wojciech.lacek Użytkownik

To znaczy jakiego? One różnią się tylko wyposażaniem i do najniższego modelu w ostateczności można dokupić wszystko to samo co fabrycznie znajduje się w modelu najwyższym.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.