25 Grudzień 2012 o 00:00
iBOOD

Dwupak poszewek na kołdrę Damai Brockwell

Często nie poświęcamy wiele czasu na wybór akcesoriów do sypialni. Mówimy: “Zazwyczaj przebywając w sypialni mam zamknięte oczy, więc szkoda zachodu”. Otóż jest całe mnóstwo dodatków, które przemawiają do innych naszych zmysłów – przede wszystkim zmysłu dotyku. Z pewnością należy do nich poszewka na kołdrę Damai Brockwell. Tkanina jest wyjątkowo miękka i delikatna, a wślizgiwanie się pod nią po ciężkim dniu pracy to prawdziwa przyjemność. A na koniec mała niespodzianka: dzisiejszy zestaw to nie jedna poszewka lecz dwie! Dzięki poszewce na kołdrę Damai zapewnisz sobie głęboki i spokojny sen, który sprawi, że każdego ranka obudzisz się jak nowo narodzony.
  • Producent: Damai
  • Typ: Poszewka na kołdrę Brockwell
  • Kolor: szary/ grafit
  • Dwupak
  • 100% bawełna
  • Wymiary: 135 x 200 cm/ sztuka
  • Wymiary poszewki na poduszkę: 60×70 cm/ sztuka
25 Grudzień 2012 o 00:03
matuss Użytkownik

rety… w jakim języku jest ten opis? :)

25 Grudzień 2012 o 00:05
krzychszym Użytkownik

399,00 zł Teraz! 179,95 zł + (29,95)

25 Grudzień 2012 o 00:06
tomix73 Użytkownik

o kurde. o co tu chodzi? “luksusowy 4 sezony antyalergiczne kołdry” to są dwie kołdry czy jedna? Jestem zainteresowany, ale z opisu nic nie rozumiem.

25 Grudzień 2012 o 00:19
Roswell69 Użytkownik

To w końcu jaki to wymiar “140×200/220″ ? 140×200 czy 140×200 ?

I w sumie co dokładnie kupujemy, dwupak czyli dwa zestawy z dwiema poszewkami na poduszki i kołdrą ?

25 Grudzień 2012 o 00:22
wojczeladz Użytkownik

Od leżenia pod tą “pierzynką” to nawet się język plącze :-D. Panowie translator, Wigilia, oczekiwanie Nowego Roku. Nie czepiajmy się :-D.

25 Grudzień 2012 o 02:43
madkoyot Użytkownik

To jest raczej oferta na sama posciel. Wymiar 140×200/220 oznacza ze pasuje na kołdre o dlugości 200 -220 cm. Chyba:) Tak czy inaczej wstyd cos takiego zamiescic.

Edited by: A l e x i s s

Najmocniej przepraszamy. Najwyraźniej koledzy się pomylili. Opis zostanie poprawiony jak tylko to będzie możliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość życząc jednocześnie spokojnych świąt.

25 Grudzień 2012 o 16:59
pec Użytkownik

Witam.

Bardzo proszę o informację, czy ja dobrze rozumiem – w tej ofercie są dwie szt. poszewki na kołdrę i dwie poszewki na poduszki?

25 Grudzień 2012 o 18:03
pec Użytkownik

Puk,puk proszę o informację jak wyżej bo chcę tą pościel kupić a potrzebne mi poszewki  na dwie kołdry a jak napisałam nie bardzo rozumiem ten opis czy są dwie poszewki na poduszki i dwie na kołdry ?

Pozdrawiam.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem prosimy złożyć zamówienie. Jak tylko potwierdzimy te informację, niezwłocznie ją Państwu przekażemy. Zamówienie zawsze można anulować gdyby produkt Państwu nie odpowiadał.

25 Grudzień 2012 o 20:23
pec Użytkownik

Czyli mam złożyć zamówienie, ale nie przelewać jeszcze pieniążków tylko czekać na informację tutaj na forum ?

Wpłaty należy dokonać niezwłocznie. Jeśli się okaże że produkt nie będzie spełniał Państwa oczekiwań można anulować zamówienie i otrzymać zwrot wpłaconych środków.

25 Grudzień 2012 o 21:42
pec Użytkownik

Ale dalej nie otrzymałam odpowiedzi kiedy dostanę informację o ilości poszewek i czy to będzie na tym forum abym mogła anulować zamówienie przed wysyłką , bo absolutnie nie jest mi potrzebny jeden komplet.

Prosimy o kontakt z BOK

25 Grudzień 2012 o 21:52
gonick Użytkownik

ze strony niemieckiej: 1 poszwa 140×220 na podwojne lozko i poszewka

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.