27 Grudzień 2012 o 00:00
iBOOD

Plecak JanSport na 15” laptopa ze wzmacnianą komorą i 30 letnią gwarancją!

Czy laptop jest Twoim codziennym narzędziem pracy lub środkiem niezbędnym do utrzymywania stałego kontaktu ze światem? A może Twoja pociecha lubi fatygować rzeczy, który zabiera ze sobą codziennie do szkoły i beztrosko obchodzi się ze wszystkimi gadżetami, które dostaje w prezencie? Nieustannie drżysz czekając na powrót dziecka z lekcji, bojąc się, że usłyszysz „Mamo…” lub „Tato – zepsułem plecak i zbiłem ekran laptopa”? Jeśli tak, to proponujemy Ci coś, czego szukałeś – plecak na laptopa! Plecak Jansport Firewire posiada specjalną przegrodę wyściełaną pianką o dużej gęstości, aby jak najlepiej chronić sprzęt. Komora zaprojektowana została w taki sposób, żeby pomieścić nawet 15" laptopa. Plecak posiada przegrodę na dokumenty oraz przegródkę na myszkę i inne akcesoria. Co więcej, ergonomiczne paski na ramiona z możliwością dostosowania do sylwetki zapewniają optymalną wygodę. Ale to nie koniec! Oprócz tego plecak posiada dodatkowe przegródki na wizytówki, długopisy, telefon komórkowy i wiele innych akcesoriów. Od dziś możesz nosić swojego laptopa wszędzie, gdzie zechcesz. Jeśli potrzebujesz komfortu podczas podróży lub chcesz zadbać o to, by Twój laptop był bezpieczny podczas codziennych dojazdów do pracy/na uczelnię, plecak na laptopa Jansport Firewire jest najlepszym wyborem!
  • Producent: Jansport
  • Typ: Firewire TUJ2_7TS 15 cali
  • Poręczny plecak chroniący Twojego laptopa
  • Kolor: szary
  • Materiał: Poliester 630D Nylon / 900D Poliester Nylon
  • Maksymalny rozmiar laptopa 15 cali
  • Specjalna kieszeń na notebooka
  • Komora na notebooka wyściełana pianką o wysokiej gęstości
  • Przestronna przegroda na dokumenty
  • Przegródka na telefon komórkowy, długopisy, klucze, itp.
  • Przednia kieszeń na zasilacz i przewód
  • Specjalna kieszeń na bilety
  • Specjalna kieszeń na klucze
  • Przegroda multimedialna
  • Wodoszczelny, wytrzymały materiał
  • Ergonomicznie wyprofilowane pasy na ramiona
  • Oddychające wzmocnienie na plecy
  • Komora na laptopa zgodna ze standardem TSA
  • Wymiary przegrody na laptopa: 13 "x 10" x 1,5 "
  • Pasy Yoke style Airflex ™
  • Waga produktu: 980g
  • Gwarancja 30 lat na wady produkcyjne i materiałowe
27 Grudzień 2012 o 01:15
pw13 Użytkownik

Prosze dodac wiecej zdjec z roznych stron oraz wnetrza plecaka.

27 Grudzień 2012 o 08:00
frugo123 Użytkownik
27 Grudzień 2012 o 08:36
bendyz Użytkownik

Kupiłem na huncie za 119zł i plecak jest świetny(model bardzo podobny – czarny). Za tę cenę na prawdę się opłaca. Szczególnie podoba mi się boczny suwak na laptopa – bardzo wygodne rozwiązanie.

27 Grudzień 2012 o 10:11
saning Użytkownik

Kupiłem na iboodzie w październiku. Dostawa bez zarzutu, zgodnie z podanym terminem.

Plecak świetny – solidne wykonanie, sporo kieszeni, duża pojemność. Jak ktoś chce więcej zdjęć – tutaj link do aukcji allegro (już zakończonej), jest tam parę dodatkowych fotek:

http://allegro.pl/jansport-plecak-laptop-firewire-7ts-w-wa-i2755518371.html

Plecakowi do ideału brakuje kieszonek na długopisy – oczywiście można je sobie wrzucić do zapinanej kieszonki w przedziale na notebook, ale już nie ma wtedy do nich łatwego dostępu. Sam notebook dobrze zabezpieczony. Boczny suwak faktycznie jest wygodny – w zasadzie zawsze z niego korzystam, zamiast z głównego zamka. Niebezpieczny o tyle, że można zapomnieć o niego zamknięciu -  co grozi zgubieniem sprzętu ;) Bałem się o jego trwałość, bo ma dwa dosyć ciasne “zakręty” – ale po dwóch miesiącach bardzo intensywnego użytkowania widzę że nie ma się o co martwić. W innych plecakach – nawet Belkina – po takim czasie zaczynały się problemy z zamkami lub pruciem się materiału na szelkach (i nie tylko). Rekordzistą był szajs spod znaku HP: wyglądał solidnie, ale chyba nawet producent wiedział jakie to dziadostwo, bo dawał tylko 3 miesiące gwarancji!

Podsumowując – jeśli ktoś potrzebuje wygodnego plecaka na notebooka i pasuje mu kolor, to niech kupuje – cena jest atrakcyjna, a o lepszy naprawdę ciężko. Jako bonus – 30-letnia gwarancja :)

27 Grudzień 2012 o 11:55
boryspo Użytkownik

406,95 zł Teraz! 159,95 zł + (29,95)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.