6 Styczeń 2013 o 00:00
iBOOD

Lampa LED Cocoon Sphere marki Trophies z pilotem zdalnego sterowania

Jest wiele sposobów na to, by wytworzyć we własnym mieszkaniu nastrojową, romantyczną atmosferę. Można włączyć odpowiednią muzykę, zapalić kadzidełka, rozsypać pachnące płatki róży itp. Nie można jednak zakwestionować faktu, iż oświetlenie jest najistotniejszym elementem. Wyobraźnia podsuwa tutaj wiele rozwiązań: można porozstawiać pozapalane świeczki, pozasuwać zasłony i włączyć tylko te lampy, które zapewniają słabsze światło. My jednak nie polecamy tych rozwiązań: pierwsze może zakończyć się głośną interwencją straży pożarnej, która przyciągnie uwagę wszystkich w Twoim sąsiedztwie, drugie natomiast stworzy u odwiedzającej Cię osoby wrażenie, jakby znalazła się w zajmowanej na dziko siedzibie anarchistów. Dla nas odpowiedź jest jedna: lampa LED Cocoon Sphere marki Trophies z pilotem zdalnego sterowania! Lampa daje użytkownikowi możliwość wyboru pomiędzy 15 kolorami m.in. kojącym niebieskim, gorącym pomarańczowym, czy standardowym białym. Co więcej, urządzenie posiada funkcje pamięci oraz możliwość regulowania poziomu intensywności światła. Jest do tego wyjątkowo energooszczędne – zużywa zaledwie 5W. Jeśli w najbliższym czasie planujesz u siebie romantyczne rendez-vous z pewnością znajdziesz zastosowanie dla lampy LED Cocoon Sphere marki Trophies!
  • Producent: Trophies LED Light
  • Typ: RGB Cocoon
  • Stylowa lampa do użytku w pomieszczeniach
  • Powerled RGB
  • Pobór mocy: 5 W
  • Baza lampy: E27
  • Materiał: aluminium, plastik
  • Kąt świecenia: 360 °
  • Jasność: 80 lumenów
  • Zakres kolorów: RGB
  • Zestaw zawiera pilot zdalnego sterowania
  • Wymiary: 32 x 17 x17 cm
  • Waga: 920 g
  • Gwarancja: 2 lata
  • Czas dostawy: 7-12 dni roboczych
6 Styczeń 2013 o 00:14
konvict Użytkownik
6 Styczeń 2013 o 09:46
maras07 Użytkownik

Ameliniowy :-) jest tylko kolor niestety. Plastiki dobrej jakości, lampka jest bardzo lekka, spadła mi 2 razy z parapetu i nic się nie stało. Według mnie to najfajniejszy gadźet w domu jaki mam z ibooda. Jeśli się ktoś zastanawia to naprawdę warto. Pokój 16m2 oświetla trochę jak żarówka 25w ale światło jest przyjemnie rozproszone i można przeczytać gazetę.

6 Styczeń 2013 o 12:20
mcone1 Użytkownik

a tak serio to warto? bo rozwazam kupno ale obawiam sie plastikowa lampka za 130zl bedzie do znalezienia w okolicy za 50:p POMOCY! :)

6 Styczeń 2013 o 13:36
zbyszekz10 Użytkownik

79 zł kosztuje w Leroy-Merlin 7 W żarówka z pilotem (chyba taki sam ameliniowy). Duży gwint.

6 Styczeń 2013 o 15:31
mcone1 Użytkownik

ale czy efekt bedzie taki sam?

6 Styczeń 2013 o 17:09
serwuskm Użytkownik

A zastanow sie? Tutaaj 5w a leroy 7w

6 Styczeń 2013 o 19:25
grzegu Użytkownik

Zbyszek, mozesz przyslac link do Leroy, bo sprawdzalem Twoje rewelacje i lipa

6 Styczeń 2013 o 20:36
zbyszekz10 Użytkownik

Żadna rewelacja.

Mogę przesłać skan paragonu. Kupiłem już dwie takie, konkretnie w LM, al. Jerozolimskie (CH Skorosze).

Są na górnej półce, ukryte za napisem “PROMOCJA”. Przed wigilą kupiłem przedostanią, natomiast przed sylwestrem jak kupowałem kolejną to była pełna półka.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.