7 Styczeń 2013 o 00:00
iBOOD

Robot kuchenny Bosch z zestawem akcesoriów

Lubisz dobrze zjeść, a co ważniejsze sam przygotować smaczny posiłek? Jeśli tak, to dobrze wiesz, że przygotowanie niektórych potraw jest wyjątkowo pracochłonne i wymaga więcej niż jednej pary rąk. Wszystkim amatorom gotowania, którzy nie mają do pomocy zastępu kucharzy, iBOOD oferuje wyjątkowe urządzenie. Kompaktowy i wszechstronny robot kuchenny Bosch MUM4880 pomoże Ci sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie możesz na co dzień napotkać w swojej kuchni. Urządzenie posiada cały arsenał wygodnych funkcji, które są niezastąpione w kuchni. Potężny 600W silnik Multi Motion Drive napędza wielofunkcyjne ramię, na które można nałożyć jedno z wielu dołączonych do zestawu akcesoriów. Mamy zatem hak do mieszania ciasta, końcówkę do ubijania/mieszania, dyski do siekania, do cięcia oraz do mielenia mięsa. Urządzenie gwarantuje wyjątkowo bezpieczną pracę z zabezpieczeniem przed przeciążeniem. Co więcej, nóżki z ssawkami zapewniają optymalną stabilizację. Szukasz sprzymierzeńca do batalii kuchennych? Robot kuchenny Bosch z zestawem akcesoriów sprawdzi się w tej roli idealnie!
  • Producent: Bosch
  • Typ: MUM4880
  • Wielofunkcyjny robot kuchenny
  • 600W potężny silnik
  • Technologia Multi Motion Drive
  • 4 stopniowa regulacja prędkości oraz tryb wstrzymania
  • Wielofunkcyjne ramię z trzema rodzajami napędu
  • Misa ze stali nierdzewnej na 1 kg mąki + składniki (max. 2 kg masy), z pokrywką oraz otworem umożliwiającym łatwe dodawanie składników
  • Hak ze stali nierdzewnej do zagniatania ciasta z końcówką do czyszczenia
  • Akcesoria w zestawie: 1 x pokrywka, 1 x siekacz do warzyw, 1 x miska do mieszania ze stali nierdzewnej, 1 x napełniacz, 1 x końcówka do mielenia mięsa, 1 x metalowy hak do ugniatania, 1 x plastikowy kubek do mieszania, 1 x dwustronny dysk do siekania, 1 x średniej wielkości dysk do siekania, 1 x trzepaczka, 1 x jednostronny dysk do cięcia, 1 x nakładka, 1 x wyciskacz, 1 x podstawka do akcesoriów
  • Wyjątkowo bezpieczna praca z zabezpieczeniem przed przeciążeniem
  • Optymalna stabilizacja dzięki nóżkom z ssawkami
  • Kolor: biały + chromowany
  • Długość przewodu: 1,20m
  • Wymiary: 265 x 265 x 305 mm
  • Waga: 6,5kg
  • Gwarancja: 2 lata
7 Styczeń 2013 o 00:10
boryspo Użytkownik

1 299,95 zł Teraz! 549,95 zł + (39,95)

7 Styczeń 2013 o 01:00
arcks Użytkownik
7 Styczeń 2013 o 07:03
jkrochmalski Użytkownik

Mam ten robot, non stop wyłamuje się plastikowy “zagarniacz” zmielonych warzyw, część kosztuje sporo, nie polecam, to wada konstrukcyjna.

7 Styczeń 2013 o 09:55
koala106 Użytkownik

ja tam zamówiłem – zobaczymy jak się będzie sprawowało – do do sprzętu Boscha – mam w domu i w rodzinie sporo AGD Boscha i nigdy nie było problemów

7 Styczeń 2013 o 10:15
Hichotka Użytkownik

Mam tego robota 3 rok. Sprawuje się kapitalnie. A dodam, że jest często używany. Także polecam.

7 Styczeń 2013 o 10:41
batman87 Użytkownik

mam pytanie do użytkowników robota, mianowicie czy spełni on także funkcje blendera??

7 Styczeń 2013 o 10:44
batman87 Użytkownik

potrzebuje maszynki do mielenia miesa i  potrzebowałem także mikserem i blenderem i ten robot może by zastąpił mi te trzy urzadzenia :)

7 Styczeń 2013 o 14:12
b707ag Użytkownik

Nie. Zaletą blendera jest przede wszystkim możliwość rozrabiania/miksowania potraw bezpośrednio w trakcie przygotowywania np w garnku czy brytfance. Pomijam już fakt, że blender jest znacznie poręczniejszy od takiego robota przy niektórych pracach…. oraz są prace przy których nie zda on egzaminu.

Ja mam w domu zarówno podobnego robota jak i blender i nie widzę możliwości by jedno zastąpiło drugie.

Jak bym miał wybierać to IMHO lepiej blender, nim na upartego też zmielisz mięso.

Mikser spokojnie zastąpisz blenderem.

7 Styczeń 2013 o 15:02
babraq Użytkownik

Witam

Czy to to robi także za sokowirówkę ? Zdjęcie jakieś bladziawe a z opisu wyczytałem, że niby jest 1 x wyciskacz !? A może to tylko taki wyciskacz cytrusów ?

7 Styczeń 2013 o 15:34
piciuz Użytkownik

Tylko cytrusy.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.