13 Styczeń 2013 o 00:00
iBOOD

Kuchenka mikrofalowa Severin 23 l

Jedzenie jest jedną z największych przyjemności, jakie można sobie wyobrazić. Soczysty kawałek kurczaka w chrupiącej skórce polany masłem czosnkowym i otoczony zapiekanymi młodymi ziemniakami to widok, wobec którego nikt nie pozostaje obojętny i czym prędzej zaczyna rozglądać się za sztućcami. Nie należy się jednak oszukiwać, że jedzenie jest przyjemnością jedynie wtedy, kiedy należycie się je przygotuje. Wrzucenie kawałka kurczaka do garnka z gotującą się wodą również załatwi sprawę, ale skutkiem będzie uzyskanie szarej i niekoniecznie apetycznej sztuki mięsa. Każdego, kto przykłada wielką wagę do przygotowywania posiłków z pewnością zainteresuje dzisiejsza propozycja iBOOD: wielofunkcyjna kuchenka mikrofalowa firmy Severin z funkcją piekarnika. To niesamowite urządzenie pozwoli łatwo i szybko upiec każdą potrawę nadając jej właściwy, złocisty kolor. Podgrzewanie, odgrzewanie, pieczenie, duszenie czy rozmrażanie stanie się dziecinną igraszką dla każdego, kto zostanie posiadaczem Severin MW9689. Dodatkowo, kuchenka oddaje do dyspozycji użytkownika tryb termoobiegu z funkcją nagrzewania wstępnego do 190 °C. Jeśli zatem zależy Tobie na smacznych i zdrowych daniach przygotowywanych szybko i z minimalnym nakładem pracy, wielofunkcyjna kuchenka mikrofalowa Severin jest tym, czego szukasz!
  • Producent: Severin
  • Typ: MW9689
  • Wielofunkcyjna kuchenka mikrofalowa
  • Średnica tacy obrotowej ok. 27cm
  • Wysokość wewnątrz: ok. 19cm
  • Moc: 800W
  • Nienagrzewająca się obudowa
  • Powlekane wnętrze
  • Termoobieg 1200W
  • Grill 1200W
  • Możliwa kombinacja funkcji: kuchenki mikrofalowej, grilla oraz termoobiegu
  • Funkcja nagrzewania wstępnego do 190°C w trybie termoobiegu
  • Wielofunkcyjny wyświetlacz cyfrowy
  • Cyfrowy timer z funkcją dźwięku
  • Zegar 24h
  • 4 ustawienia mocy mikrofal
  • Wyjmowana taca obrotowa
  • Ruszt z dwoma wysokościami
  • Rozmrażanie na wagę/ na czas
  • Funkcja szybkiego startu z pełną mocą
  • 10 różnych ustawień gotowania
  • Funkcja blokady dla bezpieczeństwa dzieci
  • Wymiary: 49x40,5x29,5 cm
  • Gwarancja: 2 lata
13 Styczeń 2013 o 00:15
maro_ Użytkownik

To w 1892 były mikrofalówki?

13 Styczeń 2013 o 00:20
alfonzo Użytkownik

Ty naprawde jestes taki ograniczony czy tylko tak udajesz? 1892 to data powstania firmy

13 Styczeń 2013 o 10:36
maro_ Użytkownik

Ulżyło ci? Tak? Miło, że mogłem pomóc.

13 Styczeń 2013 o 00:21
boryspo Użytkownik

569,90 zł Teraz! 329,95 zł + (39,95)

13 Styczeń 2013 o 01:26
arcks Użytkownik
13 Styczeń 2013 o 02:44
hoaxx Użytkownik

Akurat sklep z twojego linku oferuje towar typu “z nadwyżek magazynowych oraz likwidacji sklepów z krajów Unii Europejskiej.” Ich “Kl. I” niby bez wad, ale jedynie 12 m-cy gwarancji sklepu. Nie mówię, że odradzam, ale należy to brać pod uwagę.

13 Styczeń 2013 o 02:16
Daster Użytkownik

Przydalaby sie jeszcze informacja o pojemnosci wewnetrznej w litrach szsciennych. Sadzac po wymiarach to malenstwo jest…

13 Styczeń 2013 o 02:22
lukasz_s Użytkownik

W tytule oferty jest informacja, że pojemność to 23 litry. A tak przy okazji to albo litr albo dm sześcienny, a nie litr sześcienny :)

13 Styczeń 2013 o 08:55
Daster Użytkownik

Fakt mój bład :(. Późno było i mózg lekko spowolniony :).

13 Styczeń 2013 o 02:54
hoaxx Użytkownik

Sam się przymierzam do zakupu kuchenki mikrofalowej, i trochę porównywałem na dniach.

Co do ceny, oferowany dzisiaj model na niemieckiej cenowarce kosztuje 81,99 € – 114,39 € - czyli w przeliczeniu od 335zł, zatem tak patrząc wydawać się może, że cenowo szału faktycznie nie ma, tyle, że gdzie u nas za tą cenę się dostanie mikrofalę 23l z grillem + termoobiegiem + automatyką wagową?

Podając powyższe jako parametry na ceneo (oprócz autom. wag.), uzyskuję jako najtańsze oferty (pomijając oferty typu “klasa 1-3″, czyli outlet linkowany wyżej): Bomann MWG 2281 CB oraz Zelmer 29z024 – oba za 415,00.

Dla porównania wspomniany Bomann MWG 2281 CB w niemczech kosztuje od 76 euro (315zl) a u nas 415zł (takie różnice są regułą). Zatem kuchenkę na iBood można kupić dziś po prostu po niemieckich cenach, w przeciwieństwie do naszych chorych marż w kraju. Nie mniej nie więcej.

Moim zdaniem, jak ktoś potrzebuje tych funkcji i odpowiada mu wygląd, to oferta warta przemyślenia.

13 Styczeń 2013 o 11:59
kazoom Użytkownik

dzisiaj juz kupilem zegarek, prosze o darmowa przesylke to bym wzial jeszcze mikrofalowke

13 Styczeń 2013 o 12:11
Schtiel Użytkownik

Mam pytanie – czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o samej firmie?

Severin – gdzieś to w marketach widziałem ale chyba raczej były to rzeczy z niższej półki w stylu Clatronic, Medion etc.

Mogę się mylić.

A może lepiej ktoś ma mikrofalę tej firmy i może podzieliłby się wrażeniami?

dzięki z góry

13 Styczeń 2013 o 13:42
zomodj Użytkownik

mam ekspres do kawy i nóż elektryczny z tej firmy kupiony w RFNie w latach 80tych, nic im nie jest mają się dobrze i działają po dziś dzień bez zarzutu.

23 Styczeń 2013 o 21:43
rad_k Użytkownik

Do mnie doszla – niestety dzwiczki lekko pekniete. Nie wiem co z tym teraz zrobic, chyba zwrocic? Nie wiem, czy pekniecie drzwiczek ma wplyw na dzialanie mikrofali ale lepiej nie ryzykowac, nie wlaczac tylko po prostu oddac?

Ktos ma jeszcze jakis problem?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.