17 Styczeń 2013 o 00:00
iBOOD

Robot sprzątający Ecovacs Deebot D76 z odkurzaczem ręcznym i stacją ładującą

Wyobraź sobie taka sytuację: wychodzisz rano do pracy, a gdy wracasz podłogi są idealnie wysprzątane. I to nie dzięki mamie, która postanowiła Cię odwiedzić, lecz Twojemu nowemu robotowi sprzątającemu Ecovacs Deebot D76. Jest to jeden z niewielu robotów, które nie tylko sprzątają, lecz także dysponują systemem samooczyszczania. Po zakończeniu programu sprzątającego robot wraca na stację ładującą, gdzie pozbywa się zawartości swojego pojemnika na kurz do o wiele większego naczynia. Takie rozwiązanie sprawia, iż robot może pracować przed dnie, a nawet tygodnie bez konieczności angażowania swojego właściciela. Robot nadaje się do sprzątania każdego rodzaju powierzchni: parkietu, podłóg drewnianych, kafelków, linoleum, ale także do dywanów z krótkim włosem. Zestaw oprócz robota, zawiera także odkurzacz ręczny z całą gamą akcesoriów. Robot został wyposażony w 26 czujników, które zapobiegają kolizjom z meblami, czy upadkom z wysokości np. ze schodów. Szczotka obrotowa oraz dwie szczotki boczne gwarantują dokładne czyszczenie powierzchni, w tym także zbieranie zwierzęcej sierści. Funkcja głosowa informuje o statusie urządzenia, natomiast funkcja choreografii pozwala zaprogramować robota tak, by tańczył. Antybakteryjny filtr z nano cząsteczek srebra zapewnia bezpieczeństwo i sterylność pracy. Robot sprzątający Ecovacs Deebot D76 to prawdziwy sprzymierzeniec w walce z brudem!
  • Producent: Ecovacs
  • Typ: Deboot D76
  • Bez filtrów
  • Pomocnik, dzięki któremu zyskasz więcej czasu dla siebie!
  • Programowanie czasowe – urządzenie samo inicjuje program, automatycznie w dwóch niezależnych porach
  • Regulowana funkcja głosowa
  • Regulowana choreografia
  • Antybakteryjny filtr z nano cząsteczek srebra
  • Łatwy w utrzymaniu, dodatkowy odkurzacz na stacji ładującej
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Pojemnik na kurz: 0,7l
  • Pojemnik na kurz na stacji ładującej: 1,4l
  • System sprzątający: szczotka
  • Wyświetlacz: LCD + wybór języka
  • Moc: 30W
  • Szybkość pracy: 0,25m/ sek.
  • Czas pracy po naładowaniu: 60min.
  • Bateria: wielokrotnego ładowania Ni-MH
  • Funkcja szybkiego ładowania
  • Czas ładowania: 3 godz.
  • Stacja: głośność 60 dB (A)
  • Wykrywanie przeszkód: czujniki oraz zderzak
  • Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości: 3 czujniki
  • Określanie obszaru pracy: taśma magnetyczna
  • Akcesoria: stacja ładująca, 1 x wirtualna ściana (z baterią), taśma magnetyczna, pilot zdalnego sterowania (z baterią), narzędzie do czyszczenia szczotki, odkurzacz przenośny z akcesoriami
  • Programowanie czasowe: dwie pory
  • Waga bez stacji ładującej: 3,4kg
  • Wymiary: 33,5cm średnica, 9,5cm wysokość
  • Gwarancja: 2 lata
17 Styczeń 2013 o 01:15
boryspo Użytkownik

2 049,95 zł Teraz! 1 219,95 zł + (39,95)

17 Styczeń 2013 o 01:48
mastyk Użytkownik

link do testu:
http://www.netzwelt.de/news/90109-fuenf … g-los.html

(po niemiecku)

17 Styczeń 2013 o 10:34
tony8444 Użytkownik

Na ceneo aż 1950 PLN + wysyłka.
Oferta warta uwagi, jeżeli ktoś potrzebuje tak zaawansowany produkt.

17 Styczeń 2013 o 10:55
TanSid Użytkownik

Ktos ma cos podobnego, to sie sprawdza, odkurza dokladnie cala podloge, kawalek po kawalku czy raczej pojezdzi troche w losowych kierunkach i to wszystko? Jednym slowem czy to naprawde dziala dobrze czy raczej taki techniczny bajer?

17 Styczeń 2013 o 11:07
katklo89 Użytkownik

Ja posiadam podobny produkt marki iRobot. Do odświeżania podłogi się nadaje, jednak potrafi “przegapić” niektóre rejony pomieszczenia, inne wyczyścić kilka razy. Sierść zwierząt sprawia mu ogromny kłopot… Nic nie zastąpi tradycyjnego sprzątania.

17 Styczeń 2013 o 11:36
cnrd Użytkownik

a długie włosy? jak sobie z nimi radzi?

17 Styczeń 2013 o 12:27
asq Użytkownik

mam roombę, z serii 580 i z sierścią radzi sobie super (właśnie na koty kupiłem). warunek to że musi jeździć codziennie, bo jak się uzbiera to nie daje rady i wałki trzeba czyścić raz na tydzień.

podróby bym nie kupował.

17 Styczeń 2013 o 14:58
cnrd Użytkownik

Co masz na myśli pisząc, że podróby być nie kupował?

17 Styczeń 2013 o 12:15
wdhiz Użytkownik

Sa filmy na YT z tym urzadzeniem. Baaardzo glosne ustrojstwo.

17 Styczeń 2013 o 22:20
shado Użytkownik

Czyli z nocnego sprzątania nici? :)

17 Styczeń 2013 o 13:07
b707ag Użytkownik
17 Styczeń 2013 o 15:20
zulus76 Użytkownik

Witam wszsytkich

Mogę sie wypowiedzieć na temat Irobot Roomba – mialem go jakies 4 lata jak sie tylko pokazał

czy warto

moim zdaniem odkurzacz robot jest warty zakupienia

jakiej firmy to juz prosze poczytac testy

sprzątasz jak Cię nie ma w domu – mam mieszkanie małem bo okolo 60m i wysprzatane bylo zawsze jak nalezy

musze zaznaczyc, ze trzeba uwacac na rozne rzeczy pozostawiane na podlodze – kable, ubrania, kapcie czy buty. Czasem kapeć znajdywalem po 2 dniach pod szafką.

urzadzenie nastawiasz i po przyjsciu masz wysprzatane – jednak nie zastapi normalnego odkurzacza – czasem normalny tez jest potrzebny – sprzatalem 1 do 2 razy w tgodniu robotem jak bylem w pracy a normalnym raz na 2 miesiace. Pamietac trzeba o tym ze odkurzacz robot także trzeba czyscic, co zajmuje raz w miesiacu okolo 30/60 minut. nie rozumiem czemu w testach przywiazuja wage do glosnosci – dla mnie to moze byc mega glosny, i tak nigdy mnie nie ma jak sprzata:P

Nie łapał bym sie na jakies bajery jak tanczenie, czy kamera – osobiscie ogladajac rozne testy niezalezny widze ze to tak naprawde nie ma wiekszego znaczenia jezeil chodzi jakosc sprzatania. Najwieksza zaleta jest to, ze taki odkurzacz “wlezie” wszedzie i najczesciej normalnym odkurzaczem nie jestesmy w stanie poodkurzac w miejscach pod szafkami lub na szafie! Znalazlem zastosowanie do czyszczenia na szafach, zamiast wycierac czy kobinowac wkladalem irobota na szafe i po 10 minutach sciagalem ;) sporo kurzu potrafil zebrac.

Taka anegdotka – wchodze do mieszkania i widze przewrocona lampe – kurde włamali się czy coś – no ale wszystko jest… hmmm dlaczego szkło posprzątane ze strzaskanej lampy o co chodzi. Po chwili juz wiedzialem – Roomba przewrocila lampe ktora sie strzaskala i posprzatala grzecznie cale szklo po sobie zebys nikt nie zauwazyl i ze niby to nie ona ;).

wazne jest uwazam zeby odkurzacz zwalnial przed przeszkodami i delikatnie do nich dotykal tak samo jak jakosc szczotek. Ogladalem wiele takich odkurzaczy i naprawde zwracajcie uwage na jakos materialu, jaki plastik i osobiscie odradzam kupowanie jakichs marketowych odpowienikow…ciezko mi powiedziec o jakosci tego co jest tutaj wystawiony nie widzialem go osobiscie. sprzatanie w dobrych odkurzaczach jest naprawde dobrze pomyslane i nie jezdza one bez sensu.

tak czy siak – ja napewno zawsze bede mial taki odkurzacz, nie mam zamiaru odkurzac, tak jak i zmywac – po to mam zmywarke, czy prac pralką a nie recznie. Czekam na robot prasujacy tez napewno kupię ;)

pozdro

Adam

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.