16 Styczeń 2013 o 00:00
iBOOD

Zestaw SOG Survival: nóż, krzesiwo, ostrzałka

SOG to skrót oznaczający Studies and Observations Group – Grupę Studyjno-Obserwacyjną, wielozadaniowy oddział sił specjalnych USA działających podczas wojny w Wietnamie. Firma SOG Specialty Knives & Tools powstała z inspiracji tą elitarną grupą, jako profesjonalny producent ostrzy stałych, składanych oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Każdy produkt SOG jest projektowany bezpośrednio przez samego założyciela przedsiębiorstwa Spencera Frazera. Wyroby marki SOG znane są na całym świecie dzięki wyjątkowej funkcjonalności, trwałości oraz niebywałej jakości. Cieszą się dużym uznaniem wśród przedstawicieli sił porządkowych, wojskowych oraz pracowników przemysłowych działających w trudnych, wymagających warunkach. SOG to jedyna firma wykorzystująca technologię Compound Leverage (złożonej dźwigni). Dzisiejsza propozycja iBOOD to zestaw składający się z trzech produktów marki SOG: noża składanego Magnadot S301, krzesiwa oraz ostrzałki. Składany nóż Magnadot S301 jest świetnym rozwiązaniem w przypadku campingu lub aktywności typu outdoor. Częściowo ząbkowane ostrze wykonano ze stali 7Cr17MoV. Rączka wyprodukowana została z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu nóż trzyma się pewnie i komfortowo. Mechanizm typu lockback blokuje ostrze po otwarciu podwójnym klipsem. Oprócz noża w zestawie znajdziesz krzesiwo oraz ostrzałkę. Od dziś będziesz przygotowany na każdą sytuację, jaką postawi przed Tobą życie, z zestawem SOG Survival!
  • Producent: SOG
  • Typ: Zestaw Magnadot S301
  • Zawartość zestawu: SOG Magnadot S301, SOG krzesiwo, SOG ostrzałka
  • Wszystko, czego potrzeba podczas aktywności typu outdoor!
  • Nóż SOG Magnadot S301:
  • Idealne rozwiązanie podczas campingu
  • Mechanizm blokujący ostrze
  • Wymiary ostrza: 9,2cm x 3,9mm
  • Długość całkowita: 21,3cm
  • Waga: 124,7g
  • Ostrze częściowo ząbkowane
  • Stal: 7Cr17MoV
  • HRC: 55-57
  • Uchwyt: nylon wzmacniany włóknem szklanym
  • Wykończenie: satynowe
  • W zestawie etui
  • Krzesiwo:
  • Nylon wzmacniany włóknem szklanym
  • Magnes
  • Ostrzałka:
  • Ceramiczny trzonek do ostrza częściowo ząbkowanego
  • Powłoka diamentowa
  • Lekka i kompaktowa
  • Gwarancja: 2 lata
16 Styczeń 2013 o 00:03
boryspo Użytkownik

159,95 zł Teraz! 69,95 zł + (29,95)

16 Styczeń 2013 o 00:17
lordzul Użytkownik

Moze ktos sie wypowiedzieć czy warto?? jakiej jakosci jest ten nozyk itp

16 Styczeń 2013 o 01:33
jacekxyz7 Użytkownik

Bardzo podobny do gerber-bear-grylls-scout, mialem ten nozyk i okazal sie plastikowa tandeta, ten tez nie wzbudza mojego zaufania, jesli chcecie cos taniego a dobrego (tak jest to mozliwe) polecam Sanrenmu (mam 2), chinskie, ale dobre niezle folderki za niewygorowana kase

Edited by: I V A N

16 Styczeń 2013 o 03:30
Miczq Użytkownik

Mam chyba najtanszego Sanrenmu i jak za ta cene naprawde super, nic nie lata dobrze spasowany, ostrosc wzorowa.

Napewno bym nie kupowal bez sprawdzenia w sklepie jak chodzi, z jakich komponetow jest zrobiony.

Edited by: I V A N

16 Styczeń 2013 o 08:51
twjepp Użytkownik

Mam multitoola SOGa kupionego na iBood jakies 2 lata temu – jak dla mnie rewelacja. Material, spasowanie… nie oszczedzam go, naprawde ma ciezko a do tej pory cyka jak nowy. Jesli nozyk trzyma ten sam poziom, to strzal w dziesiatke!

16 Styczeń 2013 o 20:44
Asmovnm Użytkownik

Pytanie do Admina czy kupując na obydwóch aukcjach tzn szczoteczkę i nóż jest szansa na to że zapłacę tylko raz za przesyłkę?

Edited by: A N N A

Nie ma możliwości łączenia zamówień, a więc nie ma też możliwości naliczenia jednej przesyłki.

16 Styczeń 2013 o 21:41
korozja Użytkownik

Nie.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.