19 Styczeń 2013 o 00:00
iBOOD

Kompaktowy i zarazem potężny konwektor Honeywell o mocy 2000W i zasięgu 24 m²

Mroźne dni są dla Ciebie utrapieniem i za wszelką cenę szukasz dodatkowego źródła ciepła? Mimo iż zaopatrzyłeś się w kilka warstw swetrów i ciepły koc, nadal odczuwasz dyskomfort z powodu chłodu? Dość tych udręk! Nadchodzi czas zmian, a wraz z nimi produkt renomowanej firmy, konwektor HoneyWell HZ-823 FE. Dzięki temu urządzeniu Twoje mroźne otoczenie stanie się ciepłym zakątkiem, którego nie będziesz chciał opuszczać ani na chwilę. Firma Honeywell umacnia swą pozycję na rynku już od ponad 120 lat, zaopatrując klientów na całym świecie. Nadszedł czas abyś i Ty im zaufał. Oferowany grzejnik nadaje się idealnie do pomieszczeń mieszkalnych czy też biurowych. Mimo swych niewielkich rozmiarów, jest niezwykle wydajny. Można go ze spokojem postawić na podłodze lub powiesić na ścianie. Co więcej, warto także wspomnieć, że grzejnik został wykonany nie tylko starannie, ale i estetycznie. Jeśli zatem zależy Ci na efektywności w działaniu, ale jednocześnie zwracasz uwagę na oszczędność, konwektor Honeywell jest stworzony właśnie dla Ciebie.
  • Producent: Honeywell
  • Typ: HZ-823 FE
  • Kompaktowy i zarazem potężny konwektor o zasięgu 24 m²
  • Kolor: perłowo-biały/ jasnoszary
  • Ustawienia mocy: 1250W, 2000W oraz 2000W + Turbo
  • Turbo wiatrak
  • Wskaźnik wł./ wył.
  • Regulowany termostat
  • Można postawić na podłodze lub zawiesić na ścianie
  • Schowek na przewód
  • Ochrona przed przegrzaniem
  • Ochrona przed zamarzaniem
  • Napięcie: 220-240 / 50 Hz
  • Wymiary szer. x gł. x wys.: 78x18x49cm
  • Waga: 6,5kg
  • Gwarancja: 2 lata
19 Styczeń 2013 o 00:14
tomi148 Użytkownik

Ten model grzejnika nie wyroznia sie wsrod innych ani wydajnoscia, ani super jakoscia. Wiem bo sprzedawalem ten model pod dwoma roznymi markami juz kilka lat temu. Wydajnosc grzejnika o tej mocy przy ogrzewaniu komfortowym w pomieszczeniu o sredniej izolacji to okolo 20 m kwadratowych, a nie 24. Chyba, ze bedzie to pomieszczenie o wysokosci nizszej niz 2.5 metra. Jest w nim zwykly drut oporowy jak w dziesiatkach innych modeli.

19 Styczeń 2013 o 09:40
DawidP Użytkownik

Zawsze mnie zastanawialo czy takie cos jest lepsze/tansze niz centralne.

19 Styczeń 2013 o 10:31
grzesiu Użytkownik

Jedyna różnica między grzejnikiem za 69 zł (jaki kupiłem w popularnym sklepie remontowo-budowlanym) a tym może być jedynie w głośności pracy wiatraka. Mam porównanie, ponieważ miałem też grzejnik z wyższej półki. Taki grzejnik jest jedynie dodatkiem do istniejącego już ogrzewania, np. na większe mrozy. Ja dogrzewam w taniej taryfie pomieszczenie od strony północnej, sąsiad na dole nie grzeje (sklep do wynajęcia) o pow. spokojnie przekraczającej 20m2. W tym czasie co pracuje grzejnik elektryczny (13-15 i 22-6) nie załącza się już piec na olej. Czyli spokojnie daje radę, a grzeję na razie na 2 z 3 mocy grzejnika. Także jako dodatkowe źródło grzania jak najbardziej się sprawdza, jako jedyne na pewno nie, chyba że w łazience.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.