24 Styczeń 2013 o 00:00
iBOOD

Zestaw Royal Worcester: 8 kieliszków do białego i 8 do czerwonego wina

Czy często używasz kieliszków do wina? Czy często zdarza się je Tobie zbijać? Nie jesteś wyjątkiem w tym względzie… Wielu użytkowników kieliszków niszczy je podczas wkładania do lub wyjmowania ze zmywarki, pośpiesznego mycia w zlewie lub mało delikatnego obchodzenia się z nimi. Może wynika to z tego, że kupujesz niedrogie (by nie rzec: tanie) kieliszki z przeświadczeniem, że gdy się zbiją zawsze możesz powiedzieć: „Nieważne. I tak mało kosztowały”. My zaś uważamy, że zasługujesz na lepsze rozwiązanie; nie mamy jednak na myśli drogich, kryształowych kieliszków, lecz Kwarx. Kwarx to rewolucyjny, nowoczesny materiał szklany mający trzy właściwości: wytrzymałość, przezroczystość i zdolność do przetrwania nieskończonej liczby myć w zmywarce bez jakiejkolwiek utraty koloru; materiał ten nigdy nie staje się wyblakły bądź mleczny po kilku wizytach w zmywarce. Do jego prawdziwych zalet należy to, iż jest o 35% mniej podatny na zbicie – możliwe jest więc upuszczenie kieliszka z wysokości 40cm na stół bez ryzyka, iż się zbije. Proponowany zestaw Royal Worcester to osiem kieliszków do białego wina oraz osiem do czerwonego wina – dokładnie to, czego możesz potrzebować!
  • Producent: Royal Worcester
  • Typ: 16 elementowy zestaw szkła stołowego Kwarx
  • Idealny zestaw na specjalne okazje lub na co dzień
  • Wykonany z innowacyjnego, rewolucyjnego materiału Kwarx
  • Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość
  • Kwarx zachowuje połysk i pozostaje przezroczysty nawet po 100 myciach w zmywarce
  • Błyszczący i przezroczysty jak szkło!
  • Bezbarwny
  • Zestaw składa się z:
  • •8 kieliszków do białego wina
  • •8 kieliszków do czerwonego wina
  • Gwarancja: 2 lata
  • SHORT SPECS:
  • Producent: Royal Worcester
  • Typ: 16 elementowy zestaw szkła stołowego Kwarx
  • Zestaw składa się z:
  • •8 kieliszków do białego wina
  • •8 kieliszków do czerwonego wina
  • Gwarancja: 2 lata
24 Styczeń 2013 o 00:09
boryspo Użytkownik

439,95 zł Teraz! 119,95 zł + (29,95)

24 Styczeń 2013 o 01:08
katklo89 Użytkownik

Fajne, ale małe szanse by dojechały całe  :(

24 Styczeń 2013 o 08:17
tomekos Użytkownik

czy mam prawo najpierw otworzyć i sprawdzić przesyłkę a dopiero później ją przyjąc badź odmówić przyjęcia?

ostatnio kurier UPS (to oni wożą dla ibooda) odmówił, mówiąc że najpierw mam podpisać a potem mogę sobie robić z tym co chcę

Edited by: I V A N

Odbiorca ma prawo sprawdzić stan przesyłki przed podpisaniem dowodu odbioru.

24 Styczeń 2013 o 09:32
HomeLiving Użytkownik

Niestety ale UPS na to nie pozwala, a jak już podpiszesz odbiór to kurier ucieka – przećwiczone kilka razy :/

24 Styczeń 2013 o 10:30
tomekos Użytkownik

@IVAN

na jakiej podstawie tak twierdzisz? czy mozesz podać link do jakiegoś zapisu, tak żebym mógł tym wytrzeć gębę kurierowi?

Edited by: I V A N

http://reklamacjatowaru.pl/dlaczego-warto-sprawdzic-przesylke-kurierska-przed-odbiorem-czesc-2/

24 Styczeń 2013 o 14:22
HomeLiving Użytkownik

Nawet w tym linku, na dole, w komentarzach, jest informacja jak działa UPS.

Poza tym nie powołano się na żadne przepisy, ustawy itd. więc są to wyjaśnienia niczym niepodparte.

Trzeba poszukać w regulaminie samego UPS albo nadrzędnych przepisach…

24 Styczeń 2013 o 18:56
advoco Użytkownik

Hmm jak odbierałem laptopa to poprosiłem kuriera (niestety nie pamiętam firmy) o sprawdzenie przy nim. Oparł, że “on nic nie musi” i że mam 7 dni na złożenie wszelkich reklamacji, jego obecność nic nie zmienia oraz, że taki jest regulamin, a sprzedawcy którzy sugerują otwieranie paczek przy kurierze są w błędzie.

24 Styczeń 2013 o 09:16
agasz110 Użytkownik

witam

A to nie jest raczej tak że dobiorca moze tylko z zewnątrz sprawdzic, jesli coś jest nie tak to wtedy nie podpisuje. A jesli chce sprawdzic zawartość (otworzyć) to najpierw podpis i jak cos nie gra to protokół szkody.

24 Styczeń 2013 o 09:18
langi87 Użytkownik

dokładnie tak jak napisałeś

24 Styczeń 2013 o 10:36
zeett Użytkownik

Tak niestety jest I zwiewają aż się kurzy Czasem tak podają paczkę aby coś ukryć, zostawiają u sąsiadów(bo nie ma nikogo w domu) itd Potwierdzam że jest tak: oglądasz paczkę, podpis i dopiero możesz otworzyć jak coś nie tak to dopiero protokół szkody Ale przy wstępnych oględzinach jak widzisz lekkie uszkodzenie,zagniecenie  opakowania możesz nie przyjąć paczki. Wszytko zależy od kuriera czy zwieje po podpisie czy nie. Może nie zwieje, uprzedź że będziesz otwierał paczkę i żeby nie myślał uciekać :) bo na niego czekają koledzy na parkingu A jak nie to dzwonisz do centrali albo gonisz kolesia :)

24 Styczeń 2013 o 10:24
tony8444 Użytkownik

Ostatnio zamówiłem komplet szklanek i kieliszków.

Pan z UPS pozwolił na sprawdzenie przesyłki i…………..
Wszystko OK.
Szkło bardzo dobrej jakości, zarówno w transporcie jak i w codziennym użytkowaniu.
Zmywarka nie zostawia białych śladów.
Ja polecam.

24 Styczeń 2013 o 10:25
tony8444 Użytkownik

Ps.
Gdzie sprawdzić jak i czy posiadam kupon na darmowa przesyłkę.
Czy to jest gdzieś w Mój Ibood?

24 Styczeń 2013 o 10:53
agasz110 Użytkownik

Na maila możesz dostać prezent w postaci kuponu.

24 Styczeń 2013 o 11:52
gonzo_daga Użytkownik

Jaka jest ich pojemność?

Szukam względnie dużych kieliszków, takie są najwygodniejsze.

24 Styczeń 2013 o 15:24
tomekos Użytkownik

No właśnie – jakiej one są wielkości. Podajcie proszę pojemność albo przynajmniej wysokość

24 Styczeń 2013 o 15:26
tomekos Użytkownik

odpowiem sam sobie – znalazłem info na holenderskim iboodzie:

Witte wijn: 47cl 15,9 fl.oz
Rode wijn: 58cl 19,6 fl.oz

24 Styczeń 2013 o 17:19
chmurzasto Użytkownik

thx tomekos!

7 Luty 2013 o 12:59
tomekos Użytkownik

standardowo termin dostawa ulega teraz przesunięciu

czy ja kiedykolwiek doczekam się dostawy tak jak powinna być?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.