29 Kwiecień 2013 o 00:00
iBOOD

Dwa zestawy narzędzi Mannesmann: nasadki, bity i śrubokręty

Jeżeli masz dwie lewe ręce i jeśli wkrótce czekają Cię naprawy bądź remont iBOOD przygotował propozycję specjalnie dla Ciebie! Dwa zestawy narzędzi Mannesmann. To może oznaczać tylko jedno – koniec remontowego koszmaru i wygoda. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Oba zestawy zawierają łącznie 138 elementów, które pomogą Ci we wszystkich pracach remontowych. Obojętnie czy to domek działkowy, własne mieszkanie czy prace tunningowe w garażu, zestaw ten poradzi sobie z każdym zadaniem. Nieważne czy jesteś majsterkowiczem czy zawodowo zajmujesz się remontami. Jeśli zamierzasz w najbliższym czasie przeprowadzić remont w swoim domu, irytują Cię usterki, które powinny być już naprawione dawno temu lub po prostu majsterkowanie jest Twoim hobby, dwa zestawy narzędzi Mannesmann pośpieszą Ci z pomocą!
  • Producent: Brüder Mannesmann
  • Typ: 101-częściowy zestaw nasadek i bitów + 37-częściowy zestaw śrubokrętów i bitów z uchwytem ściennym
  • Zawsze właściwe narzędzie w ręce!
  • Wszystko, czego można potrzebować podczas remontu czy majsterkowania!
  • Zawartość zestawów: patrz pliki PDF
  • Waga 37 częściowego zestawu: 1,5kg
  • Waga 101 częściowego zestawu: 1,8kg
  • Gwarancja: 10 lat
29 Kwiecień 2013 o 00:05
macza Użytkownik

279,95 zł Teraz! 119,95 zł + (29,95)

29 Kwiecień 2013 o 07:13
THEJAJO Użytkownik

Moge prosic jakies opinie?

Bylbym zainteresowany.

29 Kwiecień 2013 o 08:19
unidentified Project-Id-Version: iBOOD Report-Msgid-Bugs-To: POT-Creation-Date: 2016-10-06 09:44+0200 PO-Revision-Date: Last-Translator: Gijs van Lammeren Language-Team: iBOOD Language: pl_PL MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Poedit-KeywordsList: __;_e X-Poedit-Basepath: . Plural-Forms: nplurals=3; plural=(n==1 ? 0 : n%10>=2 && n%10<=4 && (n%100<10 || n%100>=20) ? 1 : 2); X-Generator: Poedit 1.8.2 X-Poedit-SourceCharset: UTF-8 X-Poedit-SearchPath-0: .. X-Poedit-SearchPath-1: ../../../themes/ibood X-Poedit-SearchPath-2: ../../../plugins/ibood-varnish

Właśnie ma to ktoś? dobry zestaw?

29 Kwiecień 2013 o 09:19
twjepp Użytkownik

Mam większy model, ok 300 częściowy. Używam do wszystkiego, prace w domu, ogrodzie, garażu, ostatnio za pomocą młotka i śrubokręta kuję ścianę w rozdzielnicy elektrycznej :) Nie mogę złego słowa powiedzieć – jestem zadowolony. Do mojego zestawu musiałem tylko dokupić klucz dynamometryczny, klucze płaskie i imbusy, żeby mieć w miarę uniwersalny zestaw. Jeśli ktoś pyta o jakość, to sam się nie znam za bardzo, ale wydaje mi się, że jest bardzo ok ;)

29 Kwiecień 2013 o 09:44
jhk5000 Użytkownik

Jak na moje oko, zestaw do użytku domowego w sam raz. Trzeba pamiętać jednak, by nie porywać się na mocno dokręcone lub pordzewiałe śruby/nakrętki, bo można łatwo urwać klucz z grzechotką lub połamać końcówki śrubokrętów, w skrajnych przypadkach popękać mogą nasadki lub trzpienie kluczy…

Za taką cenę zestaw do polecenia, jednak jeśli doliczyć koszta przesyłki, a klucze miałby być używane do bardzo lekkich prac, trzeba by zastanowić się czy inny, tańszy zestaw kluczy nie okaże się lepszym wyborem.

29 Kwiecień 2013 o 09:50
BishopLocke Użytkownik

Kiedy planowana jest wysyłka?

29 Kwiecień 2013 o 10:20
SCORPlON Użytkownik

masz podane na głównej stronie: 9 maja 2013

29 Kwiecień 2013 o 10:57
BishopLocke Użytkownik

Akurat na tą stronę nie zajrzałem :) A głowna to jest w/g mnie ta:
http://www.ibood.com/home-living-pl/pl

Ile czasu może zająć dostarczenie na adres domowy? Pytam, bo do 17 maja jestem poza granicami kraju i niechciałbym, żeby kurier się odbił od drzwi i nie mógł dostarczyć np przez tydzień…

29 Kwiecień 2013 o 12:26
Grinchoz Użytkownik

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że wysyłają zawsze szybciej. Każdy produkt który kupiłem dostarczony był do mnie zazwyczaj w dniu kiedy miał być wysłany :)

Być może teraz też tak będzie :)

29 Kwiecień 2013 o 18:07
wojgoc Użytkownik

z doświadczenia moge powiedzieć, że z wysyłką różnie bywa – w przypadku opóźnienia przesyłki informują mailem o tym.

na hunt był sam zestaw walizeczkowy po 69,90 plus przesyłka

29 Kwiecień 2013 o 12:52
k20061 Użytkownik

Polecam, posiadam sam zestaw wkrętaków, w domu przydatne, szkoda ze nie widziałem takiego zestawu. Końcówki bardzo wytrzymałe, nie wyrabiają się.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.