2 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Nożyce do drobiu Laguiole z rączkami inkrustowanymi drewnem

Wielbiciele dań mięsnych doskonale wiedzą, iż ze świeżego kurczaka można przygotować wiele wspaniałych potraw: od grillowanych filetów, poprzez skrzydełka w karmelu, pieczone udka, aż do tradycyjnego rosołu. Aby jednak oporządzenie kuraka było możliwe i zarazem szybkie oraz łatwe potrzebne jest odpowiednie narzędzie: nożyce do drobiu. Amatorów wspomnianych przed chwilą dań z pewnością ucieszy wiadomość, iż dzisiejsza propozycja iBOOD to właśnie najwyższej klasy nożyce do drobiu firmy Laguiole. Narzędzie odznacza się wyjątkową ostrością. Ostrza wykonano ze stali nierdzewnej. Z kolei inkrustowane drewnem rączki nadają całości niebywale stylowy wygląd. Nożyce do drobiu Laguiole to doskonałe połączenie niebywałej precyzji i funkcjonalności z elegancją!
  • Producent: Laguiole
  • Typ: Nożyce do drobiu
  • Niebywale ostre
  • Ostrza ze stali nierdzewnej
  • Rączki inkrustowane drewnem
  • Precyzyjne cięcia bez wysiłku
  • Stylowy dodatek do każdej kuchni
  • Gwarancja: 2 lata
2 Maj 2013 o 00:56
stefanjarek Użytkownik

Ja mam za 30zł z marketu, wyglądają prawie identycznie, tylko drewno jaśniejsze. No i pudełko nie było takie ładne.

Generalnie przez dwa lata nie udało mi się ich stępić, dlatego nie wiem, czy warto kupować te, skoro są znacznie droższe, a praktycznie takie same.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.