3 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Zestaw trzech stylowych noży japońskich

Szukasz najlepszej jakości noży do Twojej kuchni? Nas nie interesuje czy jesteś wybitnym kucharzem czy gotowanie to tylko Twoje hobby. My jedynie oferujemy rewelacyjny zestaw japońskich noży Zweibruder! Firma ta słynie z wyrobu wręcz niesłychanej jakości noży kuchennych, które bezapelacyjnie, od wielu lat robią rewolucję w kuchni każdego amatora gotowania! Tym razem firma oferuje 3 elementowy zestaw noży, który pozwoli Ci się cieszyć najlepszą jakością cięcia wszystkich warzyw, mięs, ryb i innych przetworów spożywczych! Każdy nóż został wykonany z ręcznie kutej stali nierdzewnej, odznacza się nieprzeciętną trwałością i ostrością, a ponadto doskonale leży w dłoni! Taki zestaw powinien się znaleźć w każdym domu i w każdej kuchni. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, komfort i styl podczas przyrządzania potraw, zestaw japońskich noży kuchennych Zweibruder jest tym, czego szukasz!
  • Producent: Zweibruder
  • Typ: Zestaw 3 japońskich noży
  • Idealny zarówno dla wymagających kucharzy jak i świeżo upieczonych amatorów gotowania
  • Zestaw zawiera:
  • 1 x 20 cm nóż Hocho
  • 1 x 17 cm nóż Santoku
  • 1 x 13 cm nóż Gyoto
  • Ergonomiczne uchwyty
  • Idealnie wyważone
  • Wyjątkowo ostre, utwardzane ostrza
  • Ręcznie kuta stal nierdzewna
  • Stylowe japońskie wzornictwo
  • Dostarczane w eleganckim opakowaniu
  • Gwarancja: 2 lata
3 Maj 2013 o 00:07
SebastianHRS Użytkownik

Kuszą mnie te ostrza, na zdjęciach bardzo eleganckie noże.

3 Maj 2013 o 00:19
kondzior Użytkownik

Wyglądają atrakcyjnie.

Ale nigdy się nie dowiesz czy japoński producent nie postanowił Cię wyzwać od psów grawerując coś o Tobie na jego ostrzu… ;)

Za 90zł (tyle wychodzi z przesyłką) – chyba szału nie ma.

Było 239,95 zł Teraz! 59,95 zł + (29,95)

3 Maj 2013 o 00:31
wohard Użytkownik

Jakie japonskie noze? Przeciez to sa niemieckie noze w stylu japonskim…nawet prosty opis jest zle przetlumaczony…

3 Maj 2013 o 01:00
nikodem Użytkownik

Dokładnie. Japońskie, w sensie kształt ostrzy. I tu się kończy ich ‘japońskość’. Ja jednak wolę połączenie fińsko-japońskie czyli Fiskars Takumi (obecnie Fuzion) ;-)

3 Maj 2013 o 09:50
fasolisko Użytkownik

Kupiłem te noże jak były poprzednim razem i spisują się rewelacyjnie.

3 Maj 2013 o 12:39
ps82 Użytkownik

Hej! Wiadomo cos wiecej o stali z jakiej sa wykonane te ostrza? Bo mi to wyglada na outsourcing made in china. Producent do tego produktu nie przyznaje sie na swojej stronie.

3 Maj 2013 o 14:49
aszcik Użytkownik

Kto wie jak są ostrzone, jedno- czy dwu- stronnie?

3 Maj 2013 o 19:51
dm1981 Użytkownik

Ten sam zestaw na niemieckim Ebay jest za 40 euro : http://goo.gl/O66Ay

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.