5 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Zestaw Joseph Joseph Index™ Plus: deski do krojenia wraz z nożami

Każdego dnia, przygotowując śniadanie, obiad czy przekąskę, korzystasz z deski do krojenia rozmaitych produktów. Niestety, zapach i smak poprzednio siekanej cebuli czy krojonego mięsa może zmienić przygotowywane danie w kulinarną katastrofę. Teraz jednak masz możliwość uniknięcia tego typu sytuacji, ponieważ firma Joseph Joseph stworzyła unikalny komplet desek przeznaczonych do krojenia naprawdę szerokiej gamy produktów żywieniowych. Elegancki i estetyczny zestaw Index™ Plus pozwoli Ci na przygotowanie nie tylko smaczniejszych, ale i zdrowszych posiłków. Każda z desek jest innego koloru i posiada wyróżnienie w postaci zakładki z obrazkiem, co sprawia, że zestaw Index™ Plus jest nie tylko oryginalnie wykonany, ale również praktyczny. Co więcej, Index™ Plus to nie tylko deski, ale również zestaw odpowiadających im noży, z których każdy przeznaczony jest do innego typu produktu. Oprócz noży w zestawie znajduje się podręczna i estetyczna podstawka. Korzystanie z desek do krojenia Joseph Joseph jest bardzo proste i przyjemne. Rozpocznij rewolucję kuchenną już dziś z tym niesamowitym kompletem desek do krojenia Index™ Plus Joseph Joseph!
  • Producent: Joseph Joseph
  • Typ: Index™ Plus
  • Różnokolorowe deski do krojenia wraz z odpowiednimi nożami
  • Zawartość:
  • 4 x deska do krojenia
  • 4 x nóż
  • 1 x podstawka
  • Deski mogą być myte w zmywarce
  • Podstawka – przetrzeć wilgotną ściereczką
  • Noże – zalecane mycie ręczne
  • Zaprojektowane przez Damiana Evansa
  • Wymiary:
  • Podstawka: 34 x 10,5 x 31,5cm
  • Deski: 30 x 20cm
  • Gwarancja: 2 lata
5 Maj 2013 o 00:31
mlodywesolek Użytkownik

369,95 zł Teraz! 159,95 zł

5 Maj 2013 o 09:54
patriccos Użytkownik

Ktoś kupił wcześniej? Polecacie? Na deski czekałem ale te noże zbiły mnie z tropu :D

5 Maj 2013 o 10:10
maly79 Użytkownik

Cześć

trochę małe te deski

czekam na deski typu XL ale nie wiem czy je jeszcze robią

Pozdrawiam

5 Maj 2013 o 23:47
jerzy1230 Użytkownik

jakaś  bzdura ,  369,95  za cztery “deski”  z  tworzywa  sztucznego   i   cztery   tandetne nożyki

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.