6 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Robot sprzątający Ecovacs Deebot D73 ze stacją ładującą

Wyobraź sobie taka sytuację: wychodzisz rano do pracy, a gdy wracasz podłogi są idealnie wysprzątane. I to nie dzięki mamie, która postanowiła Cię odwiedzić, lecz Twojemu nowemu robotowi sprzątającemu Ecovacs Deebot D73. Robot nadaje się do sprzątania każdego rodzaju powierzchni: parkietu, podłóg drewnianych, kafelków, linoleum, ale także do dywanów z krótkim włosem. Zestaw oprócz robota, zawiera także odkurzacz ręczny z całą gamą akcesoriów. Robot został wyposażony w 26 czujników, które zapobiegają kolizjom z meblami, czy upadkom z wysokości np. ze schodów. Szczotka obrotowa oraz dwie szczotki boczne gwarantują dokładne czyszczenie powierzchni, w tym także zbieranie zwierzęcej sierści. Funkcja głosowa informuje o statusie urządzenia, natomiast funkcja choreografii pozwala zaprogramować robota tak, by tańczył. Antybakteryjny filtr z nano cząsteczek srebra zapewnia bezpieczeństwo i sterylność pracy. Robot sprzątający Ecovacs Deebot D73 to prawdziwy sprzymierzeniec w walce z brudem!
  • Producent: Ecovacs
  • Typ: Deboot D73
  • Pomocnik, dzięki któremu zyskasz więcej czasu dla siebie!
  • Bez filtrów
  • Programowanie czasowe – urządzenie samo inicjuje program, automatycznie w dwóch niezależnych porach
  • Regulowana funkcja głosowa
  • Regulowana choreografia
  • Antybakteryjny filtr z nano cząsteczek srebra
  • Łatwy w utrzymaniu w porównaniu z innymi robotami
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Pojemnik na kurz: 0,7l
  • System sprzątający: szczotka
  • Wyświetlacz: LCD + wybór języka
  • Moc: 30W
  • Szybkość pracy: 0,25m/ sek.
  • Czas pracy po naładowaniu: 60min.
  • Bateria: wielokrotnego ładowania Ni-MH
  • Funkcja szybkiego ładowania
  • Czas ładowania: 3 godz.
  • Wykrywanie przeszkód: czujniki oraz zderzak
  • Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości
  • Określanie obszaru pracy: taśma magnetyczna
  • Akcesoria: stacja ładująca, 1 x wirtualna ściana (z baterią), taśma magnetyczna, urządzenie do wyznaczania obszaru pracy, pilot zdalnego sterowania (z baterią)
  • Programowanie czasowe: dwie pory
  • Waga bez stacji ładującej: 3,4kg
  • Wymiary: 33,5cm średnica, 9,5cm wysokość
  • Gwarancja: 2 lata
6 Maj 2013 o 00:07
boryspo Użytkownik

1 449,95 zł Teraz! 826,95 zł + (29,95)

Wow, 30W, w tym pewnie moc na jeżdżenie. Ciekawe, czy zbierze coś poza luźnym kurzem na twardej powierzchni.

6 Maj 2013 o 00:50
logoon Użytkownik

więcej info http://www.ecovacs.com/pl/features/Deebot-D73.html

a co do mocy to iRobot Roomba też ma 30W… co prawda nie wiem jak z tym ale chyba nie będzie tak tragicznie..

6 Maj 2013 o 12:39
jarett Użytkownik

No i ten ma ‘regulowaną choreografię’ czyli w wolnym czasie można nam zatańczyć

Czy ktoś kto sie na tym zna/posiada może jakoś porównać (przynajmniej z parametrów) do roomby?

6 Maj 2013 o 23:57
tony8444 Użytkownik

Przepraszam, że tak puźno ale lepiej niż wcale.

Polecam serdecznie.

Sam zakupiłem przy otatniej okazji na Iboodzie (około 1 rok temu) robot świetnie się sprawdza na panelach, podłodze drewnianej i płytkach. Dzięki niemu nie mam kurzu na podłodze. Dzięi niemu tylko raz na miesiąc potrzebne jest normalne odkurzanie. Wspomne tylko, że mam 2 psy długowłose. Ja puszczam go 2 razy dziennie jak jestem w pracy.

12 Maj 2013 o 14:37
mlemanczyk Użytkownik

Podobnie jak tony8444, mam dobre zdanie na temat automatycznych odkurzaczy. Mocy nie ma super dużej, ale pracuje regularnie, codziennie. Nie sprzątną wszystkiego, ale podnoszą ogólną czystość w domu. Mam psa i co 2-3 dni kłaki przewalały się po podłogach, jak na westernach. Przy roombie problem praktycznie nie występuje. Wszyscy są mile zaskoczeni, jak czysto się zrobiło. Brat z bratową testowali raptem przez 3 dni i też zdecydowali się kupić, chociaż nie mają żadnego zwierzaka.

Tego konkretnego modelu nie znam, więc polecam zapoznać się z innymi opiniami. Może oferta się powtórzy.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.