8 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Zestaw 4 profesjonalnych narzędzi kuchennych Rösle

Jeżeli uwielbiasz gotować, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Oto prezentujemy zestaw 4 profesjonalnych narzędzi kuchennych Rösle. Pomyśl o ile łatwiejsze będzie obieranie ziemniaków czy wyciskanie czosnku z tym cudownym zestawem. Narzędzia zostały wykonane z hartowanej stali nierdzewnej 18/10, a w skład zestawu wchodzą szczypce grillowe, wyciskacz do czosnku, sitko i obieraczka Rösle. Wysokiej jakości niemieckie narzędzia kuchenne to niezbędnik każdego wielbiciela gotowania.
  • Producent: Rösle
  • Typ: Zestaw 4 profesjonalnych narzędzi kuchennych Rösle
  • W zestawie:
  • Szczypce grillowe Rösle
  • Wyciskacz do czosnku Rösle
  • Sitko Rösle (drobne oczka)
  • Obieraczka Rösle
  • Wykonane z hartowanej stali nierdzewnej 18/10
  • Wysokiej jakości niemieckie narzędzia kuchenne
  • Gwarancja: 2 lata
8 Maj 2013 o 00:41
justynapie Użytkownik

Liczę,że nareszcie będę miała przyzwoity wyciskacz czosnku :) Kupione :)

8 Maj 2013 o 01:31
nar71 Użytkownik

Na Amazon sam wyciskacz do czosnku jest za 44 dolary więc kusząca oferta.

8 Maj 2013 o 01:44
shirley8484 Użytkownik

http://www.youtube.com/watch?v=HoH4paT6Pa8 przydatna recenzja wyciskacza ja zrezygnowalam

8 Maj 2013 o 07:17
MariuszEm Użytkownik

Szukam dobrego wyciskacza i jestem w stanie zapłacić za niego te 100zł, pod warunkiem, że jest dobry. Ten działa lepiej niż mój aktualny za 2,5zł, ale nadal nie jest to dobry wyciskacz. Dzięki za link! Zaoszczędziłem kasę.

8 Maj 2013 o 08:50
artwozniak Użytkownik

kupcie sobie wyciskacz w ikea. Daje radę.

8 Maj 2013 o 09:06
artur27 Użytkownik

Dokładnie,wyciskacz z Ikei jest bardzo dobry,mam już kilka lat i nic się z nim nie dzieje,a wyciska że hej :-)

8 Maj 2013 o 12:16
korozja Użytkownik

Też polecam wyciskacze z ikei, kosztują ułamek tego co tutaj. Mają dwa rodzaje, ja mam ten tańszy od kilku lat i jest ok.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.