20 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Skórzane krzesło Zuiver Hendea z chromowanymi akcentami

Zuiver to holenderska agencja zajmująca się designerskimi projektami. Salon firmy mieści się niedaleko Amsterdamu i zawiera praktycznie całą kolekcję agencji będącą całkiem sporym dorobkiem. Prezentowane dziś krzesło zostało wykonane w oparciu o klasyczny, biurowy styl. Zawiera chromowane akcenty i wyglądem zdecydowanie odbiega od powszechnego obecnie korporacyjnego wzornictwa. Zarówno wysokość siedzenia, jak i oparcie są regulowane. Krzesło idealnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, ale będzie także doskonałym dodatkiem do domowego gabinetu.
  • Producent: Zuiver
  • Typ: Hendea low black
  • Stylowe krzesło o oryginalnym wzornictwie
  • Skórzane siedzenie
  • Chromowane podłokietniki wysokość 20 cm, zdejmowane pokrycia
  • Wysokość siedzenia: 42-51 cm
  • Regulacja oparcia: 87-96 cm
  • Gwarancja: 2 lata
20 Maj 2013 o 03:29
kocio Użytkownik

O jaka ładna i tania przede wszystkim kopia krzesła/fotelu VITRA EA 117  ;)

20 Maj 2013 o 11:11
kondzior Użytkownik

Jaka ładna rzecz. Fajna oferta.
Teraz nie skorzystam, ze względów logistycznych, ale nie powiem – kusi kusi.

Od lat choruję na: http://www.steelcase.eu/en/products/category/seating/office-chairs/think/pages/overview.aspx

Tam cena powala, a ten wydaje się być całkiem fajną alternatywą.

20 Maj 2013 o 11:48
boryspo Użytkownik

Te metalowe podłokietniki będą strasznie denerwować osoby bez rękawów. Przewaga designu nad zdrowym rozsądkiem.

20 Maj 2013 o 11:54
boryspo Użytkownik

956,00 zł Teraz! 519,95 zł + (39,95)

20 Maj 2013 o 12:12
milley Użytkownik

@boryspo moja córka ma podobne krzesełko i metalowe podłokietniki nikogo w domu nie denerwują :)

http://www.meble.vox.pl/produkt-fotel-obrotowy-hagen-16197.html

Pytanie czy “Real Lather” oznacza prawdziwą skórę, czy jednak jest to coś skóropodobnego?

20 Maj 2013 o 13:35
mastyk Użytkownik

czy “Chromowane podłokietniki wysokość 20 cm, zdejmowane pokrycia” – oznacza, że do tych podłokietników są jakieś pokrycia które można zdejmować?

20 Maj 2013 o 20:47
cyanones Użytkownik

Od miesiąca używam krzesła biurowego z iBood-a Zuiver Chat Zebrano. Krzesło jest ładne (jak niektórzy mówią – dizajnerskie ;) ), wygodne, a materiały i budowa sprawiają solidne wrażenie. Jestem zadowolony z zakupu (ciężko kupić ładne krzesło za ok 230 zł), ale niestety jest ALE. Ważę ok. 85 kg, krzesła używam przy biurku w domu ok. 4-5 godz. dziennie (od miesiąca), a ono już od 2 tyg. “stuka”. Krzesło składa się z trzech elementów (wózka, amortyzatora i siedziska) sprytnie składanych na zasadzie “klina” (bez skręcania, tylko na wcisk). Jeszcze dokładnie nie ustaliłem co zaczęło stukać (potrzebna druga osoba do posiedzenia na krześle :), ale na 90% jest to wadliwy amortyzator. Piszę to wszystko, bo ze zdjęcia widzę, że wózek i amortyzator (nierozbieralny!) od tego krzesła są te same jak w moim modelu. Może to mi się trafił taki egzemplarz, ale może z tego wynika ta “promocja” ;)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.