27 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Braun Multiquick 7 – bezprzewodowy blender ręczny

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni chcąc przygotować wyśmienite danie, które zadowoli podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Nie musisz już pocić się nad pomidorami, które mają być poszatkowane, nad awokado, które ma być starte na miazgę czy nad malinami, które chcesz zmiksować. Jedyną rzecz, którą musisz zrobić to nacisnąć przycisk na blenderze Braun i zanim się zorientujesz, awokado, pomidory czy maliny zostaną starte dokładnie tak, jak chcesz. Z takim zespołem wygrasz każdą batalię o wyśmienite danie. Stalowa końcówka miksująca jest wyjmowana, co stanowi spore udogodnienie podczas czyszczenia. Sama końcówka wyposażona jest w niesłychanie ostre nożyki, które rozprawią się z każdym owocem, warzywem czy innym „materiałem” kulinarnym. Wystarczy przygotować blender i wrzucić do miski warzywa lub owoce, by uzyskać kolorową masę pyszności. Przyrządzanie potraw przestanie być obowiązkiem, a stanie się czystą przyjemnością. Baw się składnikami i wymyślaj najbardziej wyrafinowane potrawy!
  • Producent: Braun
  • Typ: Multiquick 7 - MR740CC
  • Bezprzewodowy blender ręczny
  • Kolor: czarno-szary
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Bateria: litowo-jonowa
  • Czas pracy: 20 min.
  • Czas ładowania: 2 godz.
  • System zapobiegający rozpryskiwaniu
  • W zestawie:
  • Pojemnik 1 l.
  • Końcówka do kruszenia lodu
  • Kubek 600ml (plastikowy)
  • Łatwy w czyszczeniu
  • Możliwość mycia w zmywarce (z wyjątkiem części elektrycznych)
  • Wymiary: ok. 32x29x19 cm
  • Waga: 2,6kg
  • Gwarancja: 1 rok producenta
27 Maj 2013 o 00:04
leoninetitan Użytkownik

http://braun.strefamarek.allegro.pl/blender-braun-multiquick-7-mr-730-mca.html

Cena taka sama, na iboodzie kubek 600ml więcej w zestawie;p

27 Maj 2013 o 00:09
11marcins Użytkownik

A mnie sie wydaje ze czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka:) Ten z ibooda jest bezprzewodowy :)

27 Maj 2013 o 00:14
v3rm1n Użytkownik

http://www.ceneo.pl/12304574 360 więc cena ok

27 Maj 2013 o 01:20
robaas Użytkownik

ktoś się może wypowiedzieć czy warto? mam w planach kupić pierwszy blender, nie wiem zupełnie czym się kierować i co wybrać.

27 Maj 2013 o 06:48
Kenny999 Użytkownik

Po pierwsze nie reczny tylko stojacy.
Po drugie jak najwiekszy czyli 2L.
Po trzecie szklany kielich nie plastik.
Po czwarte wszystko (oprocz silnika) ma sie myc w zmywarce.

27 Maj 2013 o 07:33
v3rm1n Użytkownik

to wszystko zależy do czego będziesz go używał, my mamy robot stojący i blender i oba są wykorzystywane do różnych rzeczy.

blender na co dzień robi papki dla dziecka i rzeczy bieżące tzw. “na szybko”

robot do cieższych spraw, jakieś ciasta, tarcie warzyw etc., generalnie Kenny999 dobrze mówi, acz z tych rad wychodzi segment premium sprzętu

27 Maj 2013 o 09:30
Diabelek Użytkownik

Posiadamy tego Brauna tylko przewodowy (ale ta sama linia, te same akcesoria itp.) i jest na prawdę świetny. Wykorzystywany bardzo intensywnie, sprawdza się świetnie do wszystkiego.

Ogólnie kupując blender patrz na moc (nie wiem jakie jest porównanie tego bezprzewodowego z przewodowym). Jak będze słaby to się tylko będziesz wkurzał :)

27 Maj 2013 o 18:12
robaas Użytkownik

dzięki za wszystkie odpowiedzi i porady, na ten się nie zdecyduję (te baterie mnie nie przekonują, a na bezprzewodowym mi nie zależy), poszukam zgodnie z radami, a w tym czasie może pojawi się jakiś inny na iboodzie:)

27 Maj 2013 o 09:39
marcin.zarzecki Użytkownik

Cena w MediaMarkt 499.90

27 Maj 2013 o 12:27
ice-scream Użytkownik

info na stronach www wskazuje, iż blender ma moc tylko 200W.Nie za mało?!? Ktoś z posiadaczy może, to potwierdzić? Wczoraj oglądałem modele Boscha i Siemensa po 220zł(przewodowe) i miały po 650, 700W.

27 Maj 2013 o 20:18
Grinchoz Użytkownik

to bardzo malo jak na blender do lodu :) no ale czego sie spodziewac po bezprzewodowym

27 Maj 2013 o 12:48
dortman Użytkownik

mam model Multiquick MR 530 (ta sama seria) i bardzo sobie chwale – dobrze wykonany, moc przyzwoita i faktycznie radzi sobie z większością produktów

27 Maj 2013 o 15:01
freezersig Użytkownik

Z doświadczenia nie polecam sprzętu na akumulator. po max 3 latach akumulator przestaje działać i trzeba wymienić akumulator lub kupić nowy sprzęt.Pozdrawiam

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.