6 Czerwiec 2013 o 00:00
iBOOD

16 elementowy zestaw szkła stołowego Villeroy & Boch Allegorie ze schładzaczem do wina

Załóżmy, że masz do uczczenia specjalną okazję; przygotowałeś na tę okoliczność butelkę dobrego wina. I nie chodzi tutaj o znośne wino, jakie za kilka złotych można kupić w supermarkecie, lecz o trunek naprawdę wyjątkowej jakości. Takiego wina nie nalejesz do zwykłych szklanek, prawda? Ono wymaga czegoś naprawdę wyrafinowanego. Czegoś takiego, jak zestaw kieliszków Villeroy & Boch. Historia firmy Villeroy & Boch splata się z dziejami dwóch rodzin założycielskich – składa się na nią ponad 260 lat wytężonego wysiłku organizacyjnego, kultywowania tradycji i sztuki, a także imponujących działań innowacyjnych. Wszystkie wyroby firmy (ceramiczna zastawa stołowa, płytki ceramiczne, kryształowe kieliszki czy wysokiej jakości sztućce) są znane i cenione na całym świecie. Na proponowany zestaw składają się trzy różne typy kieliszków – są zatem kieliszki do czerwonego wina, do wina białego oraz do szampana. Oczywiście nie można się upierać, że kształt naczynia wpływa na smak trunku, gdyż tak nie jest. Natomiast zdecydowanie ma wpływ na towarzyszącą piciu otoczkę, co nie jest bez znaczenia. Poza kieliszkami przeznaczonymi do konkretnych rodzajów wina zestaw zawiera jeszcze cztery szklanki o przeznaczeniu uniwersalnym, których można użyć do podania np. wody mineralnej, soku pomarańczowego itp. Dodatkowo, w zestawie znajduje się niezwykle przydatny schładzacz do wina. Dużą zaletą kieliszków jest możliwość mycia w zmywarce, dzięki czemu nie ma potrzeby tracenia czasu na pieczołowite ich polerowanie. Jeśli w najbliższym czasie planujesz uczcić coś kieliszkiem dobrego wina dzisiejsza propozycja iBOOD jest tym, czego szukasz.
  • Producent: Villeroy & Boch
  • Typ: Allegorie
  • 16 elementowy zestaw szkła stołowego oraz schładzacz do wina
  • Kieliszki oraz szklanki wykonano z wysokiej jakości szkła kryształowego – można je myć w zmywarce
  • 4 kieliszki do białego wina Allegorie Bordeaux, wysokość 200mm
  • 4 kieliszki do czerwonego wina Allegorie Bordeaux, wysokość 215mm
  • 4 kieliszki do szampana Allegorie, wysokość 230mm
  • 4 szklanki do napojów Allegorie, wysokość 156mm
  • 1 schładzacz do wina Home elements
  • Zestaw dostarczany jest w eleganckim opakowaniu
  • Gwarancja: 2 lata
6 Czerwiec 2013 o 00:21
demon1976 Użytkownik

Świetna oferta.
Same kieliszki na necie to ok. 900 zł a do tego jeszcze szklanki i schładzacz.

6 Czerwiec 2013 o 07:07
dzuniek Użytkownik

One są matowe czy przeźroczyste? Nie znalazłem na stronie villeroy-boch.com dokładnie takich. Można je gdzieś dokładnie zobaczyć?

6 Czerwiec 2013 o 08:35
demon1976 Użytkownik
6 Czerwiec 2013 o 08:40
atas Użytkownik

1 099,95 zł

Cena zaproponowana przez iBood Teraz! 249,95 zł + (29,95)

6 Czerwiec 2013 o 15:22
Wolfun Użytkownik

Cześć,

1. na podanej stronie http://www.fide.pl/villeroy-boch/szklo-i-krysztaly/allegorie/ nie ma  szklanki o wysokości 156 cm, czy źle patrzę?

2. czy szkło jest matowe w kieliszkach i szklankach?

6 Czerwiec 2013 o 16:06
Wolfun Użytkownik

Odpowiem jak przyjdą – bo już zamówiłem :)

14 Czerwiec 2013 o 13:21
aga_szaf Użytkownik

Otrzymałam dzisiaj przesyłkę… w opisie zestawu jest wyraźna informacja że:

“Zestaw dostarczany jest w eleganckim opakowaniu”

Ja dostałam ten zestaw w kartonie – czy reszta klientów także???

14 Czerwiec 2013 o 15:12
scisly Użytkownik

Ja również otrzymałem zamówienie w zwykłym kartonie. Co to ma być? Tak jak koleżanka wyżej pisała jest informacja o opakowaniu w opisie.

17 Czerwiec 2013 o 11:31
atas Użytkownik

Maje zamówienie też posiada opakowanie rodem z hipermarketu :(

14 Czerwiec 2013 o 17:03
p.picollo Użytkownik

otrzymałem przesyłkę wszystko OK, ale kieliszki nie są w estetycznym opakowaniu.

W Niemczech miałem styczność z oryginalnymi produktami tej firmy, i myślę że nie zależy to od kolekcji.

Każda szklanka, kieliszek, talerzyk itp. wszystko to było solidnie zabezpieczona, tutaj wszystko luzem w kartonie hmmm.

Edited by: A N N A

Prosimy o kontakt z BOK

16 Czerwiec 2013 o 20:01
Pingwinek Użytkownik

Witam

Moja przesylka nei dosc ze tragicznie zapakowana to byla wyraznie rzucana w transporcie Gdyz kawalki jednego kieliszka byly porozrzucane po innych

Rowniez nie wiem czym jest “ozdobne opakowanie” Ja rozumialem to mniej wiecej tak jak tutaj

http://www.fide.pl/villeroy-boch/allegorie-champagne-4-kieliszki-do-szampana,11-7384-9209/1024/

Inna rzecz to znalazlem informacje “Każdy produkt z serii Allegorie oznaczony został znakiem autentyczności. Umieszczony na spodzie naczynia stempel informuje o marce i kraju pochodzenia. Jest to ważna informacja, w związku z licznie pojawiającymi się obecnie na rynku plagiatami wyrobów marki Villeroy & Boch.” NA tych znajduje sie jedynie nazwa firmy Jutro skontaktuje sie z porducentem i wyjasnie ta kwestie I tak jestem ciekaw jak bedzie rozpatrzona reklamacja

17 Czerwiec 2013 o 09:49
scisly Użytkownik

I jak na ten fakt o którym pisałeś zareagował producent? Otrzymałeś jakieś informacje ?

19 Czerwiec 2013 o 23:04
rngr Użytkownik

a jak sprawdziles czy sa oryginalne?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.