9 Czerwiec 2013 o 00:00
iBOOD

Plecak JanSport na 15” laptopa ze wzmacnianą komorą i 30 letnią gwarancją!

Czy laptop jest Twoim codziennym narzędziem pracy lub środkiem niezbędnym do utrzymywania stałego kontaktu ze światem? A może Twoja pociecha lubi fatygować rzeczy, który zabiera ze sobą codziennie do szkoły i beztrosko obchodzi się ze wszystkimi gadżetami, które dostaje w prezencie? Nieustannie drżysz czekając na powrót dziecka z lekcji, bojąc się, że usłyszysz „Mamo…” lub „Tato – zepsułem plecak i zbiłem ekran laptopa”? Jeśli tak, to proponujemy Ci coś, czego szukałeś – plecak na laptopa! Plecak Jansport Firewire posiada specjalną przegrodę wyściełaną pianką o dużej gęstości, aby jak najlepiej chronić sprzęt. Komora zaprojektowana została w taki sposób, żeby pomieścić nawet 15" laptopa. Plecak posiada przegrodę na dokumenty oraz przegródkę na myszkę i inne akcesoria. Co więcej, ergonomiczne paski na ramiona z możliwością dostosowania do sylwetki zapewniają optymalną wygodę. Ale to nie koniec! Oprócz tego plecak posiada dodatkowe przegródki na wizytówki, długopisy, telefon komórkowy i wiele innych akcesoriów. Od dziś możesz nosić swojego laptopa wszędzie, gdzie zechcesz. Jeśli potrzebujesz komfortu podczas podróży lub chcesz zadbać o to, by Twój laptop był bezpieczny podczas codziennych dojazdów do pracy/na uczelnię, plecak na laptopa Jansport Firewire jest najlepszym wyborem!
  • Producent: Jansport
  • Typ: Firewire TUJ2_7TS 15 cali
  • Poręczny plecak chroniący Twojego laptopa
  • Kolor: szary
  • Materiał: Poliester 630D Nylon / 900D Poliester Nylon
  • Maksymalny rozmiar laptopa 15 cali
  • Specjalna kieszeń na notebooka
  • Komora na notebooka wyściełana pianką o wysokiej gęstości
  • Przestronna przegroda na dokumenty
  • Przegródka na telefon komórkowy, długopisy, klucze, itp.
  • Przednia kieszeń na zasilacz i przewód
  • Specjalna kieszeń na bilety
  • Specjalna kieszeń na klucze
  • Przegroda multimedialna
  • Wodoszczelny, wytrzymały materiał
  • Ergonomicznie wyprofilowane pasy na ramiona
  • Oddychające wzmocnienie na plecy
  • Komora na laptopa zgodna ze standardem TSA
  • Wymiary przegrody na laptopa: 13 "x 10" x 1,5 "
  • Pasy Yoke style Airflex ™
  • Waga produktu: 980g
  • Gwarancja 30 lat na wady produkcyjne i materiałowe
9 Czerwiec 2013 o 00:37
dawletiarow Użytkownik

Kusił mnie już tyle razy ten plecak, że w końcu kupiłem.

9 Czerwiec 2013 o 01:25
Piotrek86 Użytkownik

Zmieści się do niego laptop 15,4? Wymiary przegrody na laptopa: 13 “x 10″ x 1,5 “ mój ma 14,5″ z tym, ze na internecie widziałem, ze na tej wysokości można go zapiąć rzepiem a gdyby wystawał to zmieściłby się zeby można było zapiąć zamek?

9 Czerwiec 2013 o 01:28
Piotrek86 Użytkownik

*z tym ze na tej wysokośći… (tj. 13″)

9 Czerwiec 2013 o 08:48
frugo123 Użytkownik

Mam ten plecak. Mam laptop 15.6″ 38cm x 25.5cm i spokojnie wchodzi do komory do tego przeznaczonej, wystaje 4 cm ponad taśmę, ale daje się nią zapiąć. Zamek zapina się bez problemu, na rogach plecaka jest jeszcze ze 2-3 cm zapasu.

9 Czerwiec 2013 o 10:16
Piotrek86 Użytkownik

Dziękuje bardzo za odpowiedź:) Pozdrawiam

9 Czerwiec 2013 o 10:44
seba_god Użytkownik

pytanie do użytkowników: czy ten model będzie praktyczny jeśli chciałoby się stosować go do użytku bez laptopa? Na lapka mam już torbę i w sumie potrzebuję plecaka tylko na dokumenty i graty które nosze.

9 Czerwiec 2013 o 11:23
dobrybober Użytkownik

Plecak jest naprawdę porządny. Wszelkie zakupy w marketach czy jakieś rzeczy na grilla wchodzą bez problemu. Nawet pod dużym obciążeniem plecak nie ma problemów z wytrzymałością – zamki trzymają bez problemu. Ja z takim plecakiem latałem nawet na tygodniowe wakacje.

9 Czerwiec 2013 o 12:30
deggial Użytkownik

Tylko szkoda, że na stronie producenta nie ma ani słowa o tym plecaku. Produkt wycofany z produkcji.

9 Czerwiec 2013 o 14:19
dawletiarow Użytkownik

Wycofany jest model 2011, który właśnie ibood sprzedaje.

Aktualnie na stronie możesz znaleźć model 2012.

Tutaj porównanie:

Dużych różnic nie ma.

9 Czerwiec 2013 o 21:58
dexterm Użytkownik

witam

lepszy ten plecak czy ten, który jest do kupienia w jednej z sieci hipermarketów?

pomoze ktos

9 Czerwiec 2013 o 22:46
frugo123 Użytkownik

Mamy zgadywać czy też przeszukiwać ulotki wszystkich hipermarketów?

Mam ten plecak pół roku. Targam go do pracy (2 km na plecach do dworca i 65 km wala się w pociągu) mocno obciążony i jak do tej pory wygląda jakbym go wczoraj kupił. Trochę się musiał mój kręgosłup do niego przyzwyczaić, ale już jest ok :)

9 Czerwiec 2013 o 22:57
dexterm Użytkownik

Chodzi mi o plecak marki Wanger

http://www.tesco.pl/wenger/plecak.php

cośpodpowiesz

9 Czerwiec 2013 o 22:54
desember Użytkownik

Mi niestety pękł na szwie łączącym pasy po miesiącu użytkowania;/ – z mojej winy, bo chciałem go – dość obciążonego zakupami – podnieść i założyć na plecy. Jeśli chodzi o pojemność, to małe zakupy się w nim zmieszczą:)

Całkiem wodoszczelny to on nie jest, ale spokojnie można go w deszczu nosić. A specjalne boczne wejście na laptopa jest niesamowicie funkcjonalne

Porównując go do Wengera z brytyjskiej sieci hipermarketów – brać JanSporta!

9 Czerwiec 2013 o 22:59
dexterm Użytkownik

tak myślisz?

cenowo jest spora różnica bo prawie 100zl. Korzystał ktoś z Wengera?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.