21 Czerwiec 2013 o 00:00
iBOOD

Bezprzewodowa wkrętarka Ryobi 4V Li-Ion + kasetka GripCase z 30 końcówkami

Montaż karniszy i mebli, instalowanie oświetlenia czy naprawa sprzętu domowego to zaledwie kilka czynności, z jakimi borykamy się prawie codziennie. Szeroki zakres prac związanych z majsterkowaniem w domu wymaga odpowiedniego podejścia i precyzyjnych narzędzi. Jeśli do tej pory miałeś z tym kłopoty, mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż na iBOOD właśnie pojawił się Twój nowy, najlepszy przyjaciel, czyli bezprzewodowa wkrętarka Ryobi. To niepozorne urządzenie sprawi, że wiercenie w drewnie, wkręcanie oraz wykręcanie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zestaw zawiera ładowarkę oraz kasetkę z 30 końcówkami! Teraz żadna naprawa sprzętu domowego czy montaż składanych mebli nie będzie stanowić dla Ciebie problemu, ponieważ z pomocą zawsze przyjdzie Ci bezprzewodowa wkrętarka Ryobi.
  • Producent: Ryobi
  • Typ: Bezprzewodowa wkrętarka CSD4130GN
  • Nieoceniona przy składaniu mebli oraz wierceniu w drewnie
  • Obrót w lewo oraz w prawo
  • Światełko LED – pomocne podczas pracy w kiepskim oświetleniu
  • Funkcja szybkiej zmiany – łatwa wymiana bitu jedną ręką
  • 12 ustawień pozycji momentu obrotowego dla optymalnej kontroli
  • Rączka pokryta powłoką Grip Zone – wytrzymałą i gwarantującą pewny uchwyt
  • W zestawie kasetka Grip Case z 30 elementami do wiercenia i wkręcania oraz ładowarka
  • Maksymalny moment obrotowy: 5 Nm
  • Prędkość bez obciążenia 180 obr./min.
  • Napięcie: 4V
  • Uchwyt do bitów HEX: 6,35 mm
  • Waga: 0,47kg
  • Gwarancja: 1 rok
21 Czerwiec 2013 o 00:11
kurczaki Użytkownik

Wygląda na fajną, jakbym nie miał wkrętarki z Ikei to bym kupił tą.

21 Czerwiec 2013 o 00:12
kurczaki Użytkownik

… no, albo ewentualnie aktualną z Lidla.

21 Czerwiec 2013 o 00:32
boryspo Użytkownik

279,95 zł Teraz! 119,95 zł + (29,95)

21 Czerwiec 2013 o 00:34
boryspo Użytkownik

Obrazek z pecetem jest mistrzostwem – zarówno graficznym jak i logicznym :)

21 Czerwiec 2013 o 00:44
dario_t Użytkownik

Co do aspektu graficznego to się zgodzę, ale jaki widzisz tu problem logiczny? Bywały coolery z wentylatorem przykręcanym na śrubki, np. http://www.dansdata.com/images/coolers/cmaster320.jpg

21 Czerwiec 2013 o 01:14
hdc Użytkownik

Najlepiej młotkiem na gwoździe przybić. A co? W końcu nic nie można  zepsuć w ten sposób :-)

21 Czerwiec 2013 o 02:50
pawels89 Użytkownik

Się śmiejecie, a ja widziałem jak daleki kuzyn mojej narzeczonej komputer młotkiem naprawiał. Nap… aż miło. Komputer odżył co dziwniejsze. :D

Jak ktoś chce wkrętarkę, to lepiej dopłacić te 30 pln i kupić coś porządnego, np. taką Makitę:

http://allegro.pl/wkretarka-makita-6723dw-i3322270902.html

Sam mam wkrętarkę Makity (też z akumulatorem), baaaardzo starą – nigdy nie zawiodła. Tutaj znowu przeterminowany szrot jakiejś nieznanej firemki która składa zamówienia w Chinach a później branduje na siebie.

21 Czerwiec 2013 o 08:29
emtezet Użytkownik

Chyba że ktoś chce mieć chińczyka ale z 3 letnią gwarancją w Lidlu :) Polecam, kupiłem wczoraj i wygląda lepiej niż ta tutaj. Szkoda że na iBood ostatnio sama lipa…

21 Czerwiec 2013 o 10:49
mavic Użytkownik

Mam taką Makite, straszny badziew, długo się ładuje i musiałem wymieniać baterie chwilę po tym jak skończyła się gwarancja. Polecam DeWalt jak ktoś potrzebuje porządną wiertarkę 18V z udarem albo niebieskiego Boscha z tych mniejszych wkrętarek do zabawy.

21 Czerwiec 2013 o 12:29
boryspo Użytkownik

@dario_t: przykręcanie wkrętarką wentylatora na radiatorze już przymocowanym do CPU to jest jakaś nowa postać sportów ekstremalnych ;)

21 Czerwiec 2013 o 14:15
ziupo Użytkownik

Ten “chińczyk” z Lidla to Einhell, wystarczy samemu sprawdzić w sklepie.

21 Czerwiec 2013 o 14:03
bruder Użytkownik

Z mich doświadczeń wynika, że sprzęt ma zalete w postaci wyboru momentu obrotowego. To rzadkie w małych wkrętarkach. Ale ma tez  i wady. Mniejsza to to, ze obroty max 180. Troche mało, ale nie dyskwalifikuje sprzętu. I druga wada jest taka, że nie ma płynnej prędkości obrotów. Albo zero, albo 180. I to jest do kitu. Nie można płynnie i powoli rozpocząć wkręcania. Miałem tę małą wkretarke z Lidla. I z tego powodu oddałem ją z powrotem. Kupiłem Dremela Driver. Ma płynne obroty od 0 do 300. Jest malutka i najmocniejsza, na napiecie 7,2V. Ostrzegam nie kupujcie wkrętarki która nie ma płynnych obrotów!! Zauważcie, że wszystkie “większe” już to mają. Nie bez powodu.

21 Czerwiec 2013 o 14:19
ziupo Użytkownik

Wkrętarka taka jak wszystkie tego typu, tylko trochę wyższe napięcie, ale moment ten sam. Skąd więc taka cena?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.