22 Czerwiec 2013 o 00:00
iBOOD

Zapięcie typu łańcuch z hartowanej stali Axa ProCarat z ogniwami o średnicy 10,5 mm (klasa zabezpieczenia 4)

Jeśli jesteś amatorem jazdy na rowerze lub jesteś szczęśliwym posiadaczem skutera, zapewne nie raz drżałeś przed obawą kradzieży wchodząc do sklepu czy do bibliotek, kiedy to musiałeś pozostawić ukochany pojazd z kiepskim zabezpieczeniem. Nareszcie nadszedł koniec Twoich zmartwień. iBOOD ma Ci do zaoferowania niezwykle wytrzymałe zapięcie typu łańcuch z hartowanej stali Axa ProCarat z ogniwami o średnicy 10,5 mm (klasa zabezpieczenia 4), które nadaje się do stosowania nie tylko w rowerach, ale także w motocyklach lub skuterach. Bezpieczeństwo stanowi dla Axa priorytet i dlatego nowoczesne zapięcia tej firmy spełniają najwyższe standardy. Od teraz przestaniesz się obawiać złodziei, a wszystko to dzięki ogniwom wytrzymującym nacisk do 98 kN. Ale to nie wszystko. Axa ProCarat posiada również wkładkę zabezpieczoną przed rozwierceniem, a także automatyczną osłonę zamka, która chroni przed kurzem i wodą. Do tego warto również wspomnieć o wytrzymałej poliestrowej osłonie, a także lekkiej konstrukcji, które sprawią, że nie będziesz chciał zamienić tego zapięcia na żadne inne. Na co czekasz? Powiedz tak maksymalnej ochronie przed złodziejem razem z zapięciem typu łańcuch z hartowanej stali Axa ProCarat z ogniwami o średnicy 10,5 mm.
  • Producent: Axa
  • Typ: ProCarat
  • Zapięcie typu łańcuch, nadaje się również do stosowania w motocyklach i motorowerach
  • Atest ART **** wymagany do zabezpieczeniach roweru, nr. MBT 4037
  • Ogniwa wytrzymują nacisk do 98 kN
  • Ogniwa o średnicy 10,5 mm
  • Długość 105 cm
  • Łańcuch z hartowanej stali
  • Symetryczny klucz
  • Wkładka zabezpieczona przed rozwierceniem
  • Automatyczna osłona zamka
  • Wytrzymała poliestrowa osłona
  • W zestawie dwa klucze z możliwością dorobienia poprzez międzynarodowy serwis online
  • Waga: 3400 g
  • Gwarancja: 2 lata
22 Czerwiec 2013 o 00:32
AstralPicasso Użytkownik

Akurat potrzebuję do Motocykla. Czy ktoś może na ten temat się wypowiedzieć ?

22 Czerwiec 2013 o 08:46
Roswell69 Użytkownik

Według mnie będzie za krótki, mój ma 150cm i uważam to za optymalną długość.

22 Czerwiec 2013 o 11:35
sils Użytkownik

gdyby nie ta przesyłka to by się opłacało

22 Czerwiec 2013 o 12:22
AstralPicasso Użytkownik

150 do motocykla ?

22 Czerwiec 2013 o 13:09
babraq Użytkownik

Swego czasu była na iboodzie w tej samej cenie dużo lepsza ( 6 klasa zabezpieczeń a nie 4  ) i dużo lżejsza ( 2,2, kg a ta tutaj 3,4 kg !) blokada Trelock MS 650 :

http://www.ibood.com/pl/pl/product_specs/27046/Zapicie_Trelock_MS_650/

Nota bene mam takiego Trelocka (nówka sztuka) do odstąpienia :-) Zmylił mnie trochę opis na iboodzie – pisali, że do roweru to to jest także i zakupiłem … musi nie doczytałem pozostałych parametrów a w szczególności ( 2,2 kg. – toż to rower mam lżejszy :-)

22 Czerwiec 2013 o 15:38
tabinoofka Użytkownik

to zapięcie o którym piszesz nie ma 6 klasy zabezpieczeń wg ART tylko wg jakiegoś noname security level ;)
To co napisałeś ma klasę 2 gwiazdek ART – dzisiejsza oferta 4 gwiazdki – więc nie wiem w czym Twój zakup miałby być lepszy od tego dzisiejszego zabezpieczenia. Fakt, jest krótszy i to może mieć znaczenie – ale do zabezpieczenia roweru myślę, że byłoby jak znalazł ;) choć rzeczywiście waga nie zachęca.
Przejrzałem na szybko strony i najtaniej jak znalazłem to za 160zł z przesyłką – więc tak czy inaczej się opłaca :)

22 Czerwiec 2013 o 13:42
HugoBoss1980 Użytkownik

Ja do swojego skutera posiadam taki łańcuch:

http://motokoce.pl/LUMA_Escudo_38_Chain_170_10MM-421.html

I według mnie to optymalna długość,a czasami nawet jest za krótki jak zapinam dwa skutery za tylne koła.

22 Czerwiec 2013 o 13:43
HugoBoss1980 Użytkownik

Nie dopisałem że mój ma 170cm i czasami jest za krótki.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.