6 Lipiec 2013 at 00:00
iBOOD

Sokowirówka Bosch MES1030 380W – rozpocznij dzień szklanką świeżego, naturalnego soku!

Praktycznie w każdej kulturze owoce kojarzone są ze zdrowiem, witalnością i dobrym samopoczuciem; bogate w witaminy, antyoksydanty i wolno przyswajane cukry zapewniają osobom aktywnym właściwą dawkę energii. Mogłoby się więc wydawać, że dostępne w sklepach soki z pomarańczy, grejpfrutów, marchwi czy pomidorów to prawdziwe eliksiry zdrowia. Nic bardziej mylnego! Zawarte w nich konserwanty i olbrzymie dawki rafinowanego cukru pozbawiają je wszelkich wartości odżywczych. Dietetycy, lekarze i specjaliści od zdrowego trybu życia zgodnie radzą picie świeżych soków, najlepiej tych przygotowywanych w zaciszu własnego domu. iBOOD w 100% popiera propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych i dlatego prezentuje dziś sokowirówkę Bosch. Jest to urządzenie stworzone dla amatorów świeżych soków nie mogących się obejść bez solidnej dawki naturalnie pozyskanych witamin. Przemyślana konstrukcja sprawia, że cały proces „produkcji” napoju przebiega czysto, szybko i sprawnie. Wyjmowany pojemnik na zmielone resztki oraz dodatkowy pojemnik na większe produkty gwarantują wygodę i komfort użytkowania. A uniwersalna prędkość pracy pozwala na przygotowywanie soków zarówno z owoców, jak i warzyw. Już dziś zmień swoje nawyki żywieniowe i rozpoczynaj dzień od naturalnego detoksu tak jak to robią gwiazdy Hollywood z wyciskarką do soków Bosch MES1030!
  • Producent: Bosch
  • Typ: MES1030
  • Sokowirówka 380W
  • Jedna uniwersalna prędkość pracy
  • Innowacyjny, podwójny filtr dla optymalnych efektów
  • Uniwersalne zastosowanie – do różnych typów owoców i warzyw
  • Drugi zbiornik na dłuższe produkty
  • Automatyczne usuwanie zmielonych resztek
  • Duży wyjmowany pojemnik na resztki (1,5 L)
  • Pojemnik na sok z separatorem piany (1,1 L)
  • Łatwa w czyszczeniu
  • Wbudowany schowek na przewód
  • Gumowe nóżki zapewniają stabilność
  • Zabezpieczenie przed pyłem – można używać w charakterze dzbanka
  • Wymiary: 310 x 290 x 204
  • Waga: 2,8 kg
  • Gwarancja: 2 lata
6 Lipiec 2013 at 10:46
Westfield Użytkownik

Czy ktoś miał styczność z tym sprzętem? Warto zainwestować? Na necie nie znalazłem poniżej 179zł.

6 Lipiec 2013 at 10:47
Westfield Użytkownik

*279zł

6 Lipiec 2013 at 17:29
boryspo Użytkownik

380W to nie wydaje się być zbyt dużo przy twardszych owocach/warzywach. Podejrzewam, że zwykłą marchew trzeba będzie kroić. Za niewiele więcej kupiłem Moulinexa 700W i choć działa jak traktor, to mieli wszystko.

6 Lipiec 2013 at 22:05
GrzesiekMtz Użytkownik

Zamówione, zobaczymy jak przyjdzie :)

7 Lipiec 2013 at 09:24
Westfield Użytkownik

Ostatecznie nie kupiono. Po pierwsze – mała moc i mała średnica otworu wlotowego. Po drugie – nie spotkałem się nigdzie z opinią na temat modelu 1030, ale za to model 1020 (możliwe, że to jeden pies) ma zdecydowanie negatywne opinie na ceneo: http://www.ceneo.pl/312774#tab=reviews Za tą samą cenę można dostać przyzwoitego Zelmera, ewentualnie połowę taniej będzie za tydzień w Biedronce. Teściowie używają i bardzo sobie chwalą.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.