13 Sierpień 2017 o 00:00
iBOOD

Deski do krojenia Joseph Joseph Index Pro z podstawką

Deski do krojenia Joseph Joseph

Ciesz się higieniczną kuchnią z zestawem desek do krojenia Joseph Joseph Index Pro!

Specyfikacja

Producent: Joseph Joseph
Typ: zestaw desek do krojenia Index Pro
Gwarancja: 2 lata

• 4 deski do 4 typów żywności
  • Z etykietami
  • W pięknej podstawce

Materiał: plastik

Deski można myć w zmywarce
Podstawkę należy przecierać wilgotną szmatką

13 Sierpień 2017 o 00:19
aminoacid Użytkownik

Jaki jest rozmiar tych desek?

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 00:39
mrqba Użytkownik

Na zagranicznym ibood znalazlem wpis moderatora

„Normalna” Index jest dostępna w kilku rozmiarach, w tym regularna i XL, ale to jest Pro Index.

Wymiary deski do krojenia: 34 cm x 24 cm Wymiary pojemnika: 35,5 L x W x H 7,5 25,5 cm”

Ja kupiłem. Zobaczymy co przyjdzie. Mam juz pare rzeczy joseph joseph i uwielbiam ich design

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 07:37
andrzej-w73 Użytkownik

Szkoda, że nie podali wymiarów desek. Zapewne maleństwa.

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 15:13
dawide Użytkownik

Dobra oferta?

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 16:30
Lt.Sulu Użytkownik

Zamówione, mają wysłać 21.08.2017. info na mailach macie.

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 16:39
Ares17 Użytkownik

zna ktoś wymiar tych desek? Jak można przedstawiać ofertę bez podstawowych danych?

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 17:08
polimat Użytkownik

Polipropylen, więc “zwykły” plastik, będą się pojawiać rysy. W tej cenie dla wyglądu można kupić, ale w regularnej, to jest rozbój w biały dzień lub najmniej sromotne przepłacanie.

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 17:20
Ares17 Użytkownik

Kupione mimo braku odpowiedzi. Wg mnie to wymiary 34 x 24 - http://home-living-nl-nl.forum.ibood.com/products/72816-170813/joseph-joseph-snijplankenset/

Polipropylen a ten niezwykły plastik to jaki?

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 18:23
L4U Użytkownik

przecież ci koledzy napisali powyżej… warto najpierw przeczytać zanim się napisze.

Jeśli chodzi o materiał, nie jest źle, to jest plastik dedykowany właśnie do takich rzeczy jak deski. Wiadomo, z czasem będzie się zużywał, ale parę lat wytrzyma. Drewniane też się zużywają. Jakość tego producenta jest raczej gwarantowana. Ja bym polecał właśnie deski plastikowe, są bardziej higieniczne, można je porządnie umyć, także w zmywarce, nie będą siedliskiem zarazków. Przede wszystkim warto mieć osobne deski do surowego mięsa i ryb, wiec taki zestaw jak najbardziej wskazany.

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 19:49
L4U Użytkownik

przeczytaj jeszcze raz, wszystko było podane, informacja pochodzi od moderatora z nl.

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 20:09
Ares17 Użytkownik

nie wiem czemu się czepiasz? Na zagranicznym forum było podane, po zdjęciu widać itd. itp. Nie prościej podać link tak jak ja zrobiłem.

Odpowiedz

13 Sierpień 2017 o 22:42
MariuszEm Użytkownik

Mam te deski już kilka lat. Wykonanie i jakość są niewiarygodne. Mam dużo akcesoriów kuchennych tej marki i ze wszystkich jestem zadowolony. Szkoda, że to nie wersja Advanced, gdzie narożniki są ogumowane i deski się nie ślizgają.

Zamawiam i tak, bo jedną deskę zniszczyłem stawiając na niej garnek z rozgrzanym olejem – deska się od tego nieco przetopiła:) do zmywarki wchodzą na styk.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.